Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha ennyi idősen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha ennyi idősen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még nem volt barátom. Eddig nem is szerettem volna, mert úgy voltam vele, hogy a suli mellett nem lenne időm egy kapcsolatra, hisz nekem a tanulás nagyon fontos. De most így nyáron, hogy pihenek és úgy különösebben nincs semmi feladatom egyre többet jön elő az a gondolat, hogy jó lenne ha valaki szeretne, akit én is szerethetek. :) Főleg, ha boldog párokat látok..


Sok korombeli is boldog kapcsolatban él, én pedig úgy érzem, hogy sohasem lesz senkim.. :/ Ez normális?


2013. aug. 15. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem baj, majd lesz hamarosan :)

és normális

2013. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mik a feltételeid?
2013. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Milyen feltételek? Hogy milyen legyen a pasi, vagy hogy értedmi?:)
2013. aug. 15. 00:32
 4/15 anonim ***** válasza:
megfelelek?
2013. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 duftpunk válasza:
Nyugi, ezzel énis ígyvagyok de ez teljesen normális :) Kikell várni az igazit én azt mondom :)
2013. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

teljesen normális..nekem is jóljönne egy csaj


17/F

2013. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ez így van rendben, idő kérdése hogy lesz-e valakid, mert egyszer az életben mindenkinek lesz valakije:)
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne kapkodd el!

Fontold meg kinek adod az első csókot pl (hülyén hangozhat, de igaz)

17/F

2013. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát azt már sajnos elkapkodtam..
2013. aug. 15. 01:07
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok..

Hát, majd a szűzességeddel vigyázol..:)

2013. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!