Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha barátnőtök megkérné a kezeteket?

Figyelt kérdés
Barátom, nem kérte még meg a kezem. De én már szeretnék házasodni 5 év után, így én szeretném megkérni a kezét. Szerintetek örülne neki?
2013. aug. 13. 12:35
 1/6 k4lm0p1r1n ***** válasza:
100%

szerintem oka van, hogy még nem tette meg, lehet fél, lehet annyira nem gondolja komolyan. egy férfi szégyenként éli meg ha egy nő kéri meg a kezét, mert sérti a férfiak önbecslését, megalázó.

beszélgessetek róla, hátha veszi a lapot.

2013. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinald!
2013. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha örülne, akkor megtette már magától. De a házasságról lehet csak úgy beszélgetni is, nem? Akkor kiderül h mit gondol erről az intézményről.


Amúgy egy fiú csak akkor kéri meg a lány kezét, ha a sajátja már elfáradt.

2013. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó ötlet. Én megértem a dolgot, mi is 5 éve vagyunk együtt, és én is szeretnék már összeházasodni. Próbálj meg beszélni vele, de csak óvatosan. Ne nyaggasd ezzel, csak hozd fel ugy mellékesen.

25l

2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem! Nem jó ötlet. Oka van amiért nem kérte meg a kezed.

Ha ő nem kéri meg te ne tedd.


Jó a kapcsolatotok, boldog vagy benne? minden rendben van? Ha igen akkor ne bolygasd csupán azért mert nem jegyzett el.

Ha neked eljegyzés kell ahhoz h boldog légy a kapcsolatban akkor az nem jó.

2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne alázd meg magad. Beszélgessetek a dologról, de szerintem ne csináld. De a te döntésed.


Én nem tenném a helyedben. Bár nekem nem is kellett. A férjem megtette magától annak idején, pedig csak 1 hónapja voltunk együtt.


Elég ciki ha nem akar házasodni , és visszautasít.....de te tudod.


27/N

2013. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!