Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? Mivel tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Mivel tudom enyhíteni? Fontos!

Figyelt kérdés

Pár napja ért véget a párkapcsolatom, kicsit több mint 2 évig voltunk együtt. Első nagy szerelem volt mindkettőnk életében, sokat szenvedtünk, sírtunk egymásért, de voltak nagyon szép időszakok is. Már nem először szakítunk, de most úgy érzem végleges. Nem sírok, alig gondolok rá, de ha eszembe jut iszonyúan fáj. Tudnék valamit tenni hogy jobb legyen?


18L


2013. aug. 12. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj el kikapcsolódni, ajánlom figyelmedbe pl.: az ejtőernyőrést és az ehhez hasonló extrém sportokat/kikapcsolódásokat, hidd el nagyon tud segíteni. :) Ja és persze idő kérdése is :)
2013. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én módszerem nem tetszene
2013. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha 79%-osan hasznos válaszokat adó ismeretlen gyk-sokkal szexelsz elmúlik!
2013. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
menj bulizz egy jót a barátaiddal kapcsold ki az agyad és olyan dolgokat csinálj ami közben tuti hogy nem lesz időd rá gondolni. nekem ez bejött egy hónap múlva már el is felejtettem...
2013. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:
Egyél sok csokit aztán este menj biciklizni 2-3 órát.
2013. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban csinálj olyan dolgokat, amik megnyugtatnak, és lekötik a figyelmedet.

Ilyen lehet egy jó könyv (még ha máskor nem szeretsz olvasni, ez akkor is segíthet, lehetőleg ne szerelmi téma legyen, hanem valamilyen izgalmas, pl krimi), jó lehet a sportolás, akár csapatban akár egyedül. Vagy ilyenkor remek lehetőség van belefogni valami új dologba, ami kreativitást igényel, ezáltal kellően leköt.

Én anno elkezdtem novellákat írogatni, meg ilyenkor indítottam egy honlapot is, amit már régóta terveztem, de akkor jött el az ideje. :)

Ez mind mind sokat segíthet.

Ja és még valami, bár ez talán fura tanácsnak tűnik, de néha elégítsd ki magad, az mindig megnyugtatja az embert, utána nem lesz annyi energiád szenvedni meg idegeskedni. :)

22L

2013. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!