Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bolond" a csaj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy többéves kapcsolatom, időnként kalandozok ez mellett. Egy hónapja kb kialakult egy munkahelyi viszonyom egy lánnyal, viszont ő sokkal többet akar tőlem, mint én tőle, annak ellenére, hogy az elején lefektettük a játékszabályokat. Engem megrémítenek az ő érzelmei, viselkedése. Szeretnék kiszállni ebből a kapcsolatból, részben, mert én nem vágyom arra, amire ő és nem szeretnék az érzelmeivel sem játszani. A gond abban rejlik, hogy akármennyire is próbálom, mindig egy lépéssel közelebb kerülök a szakadékhoz, pedig az ellenkezője lenne a célom.

Aki már volt hasonló helyzetben, adhatna tanácsot. A lányról tudni kell még, hogy akaratos és nem kevés mentális problémával is szenved...

Önjelölt erkölcsrendészek és feminista igazmondók mellőzzenek!



2013. aug. 10. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

valahogy rá kell akasztanod másra

nem lesz egyszerű

2013. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyannyira körbeírtad, hogy nem is lehet érteni. Mi lenne ez a szakadék?
2013. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig megérdemled,hogy egy pincést fogtál ki.
2013. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha csalod a mostani barátnőd, meg is érdemled. Pont.
2013. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.: A szakadék a munkatársam. Kb ezzel jellemezném. Akárhogy akarok kiszállni ebből, egyre csak mélyebbre kerülök.


Amúgy meg odaírtam, hogy az erkölcs nagyjai ne írjanak már.

2013. aug. 11. 00:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ebből nem jössz ki könnyen. Sajnos van ilyen, a vége általában munkahelyváltás.
2013. aug. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már most azonnal le kell zárnod minden forrást amivel közel kerülhetne. De sajnos ennyivel nem fogod leszerelni az ilyen mentális problémás egyedet. Sajnos tapasztalat..
2013. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
gratulálok, hogy megcsaltad a barátnőd. Büszke lehetsz magadra! örülnél ha neki lenne viszonya mással? gondolom nem. gondolkozzál el ifjú harcos, mert ez nem élet amit te művelsz :)
2013. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából felette állok a munkahelyen, de annyira meg mégsem, hogy elintézzem, hogy ebből ne legyen gond...
2013. aug. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!