Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiztatok már társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már társkereső oldalról? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a témáról?
2009. okt. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem kimondottan társkereső oldal volt, de annak is lehet nevezni! Nekünk bejött, több mint fél éve együtt vagyunk... :)
2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
társkeresőről nem. chatről igen. 3 évet voltunk együtt:-) 23F
2009. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam a csajjal, életem egyik leg felszínesebb beszélgetése volt. Nem úgy nézett ki mint a képen. Előtte már telefonon beszéltünk, egyszer amikor nem vettem fel a telefont lebaszott hogy milyen vagyok... már itt sejthettem volna.

Tali után csókot akart, de látta hogy nem nagyon akarom. Erre jön az elkeseredett szöveg, hogy én is olyan vagyok aki nem mondja meg nyíltan hogy nem tetszik neki a másik, hanem egyszerűen csak eltűnik.

Soha többet nem beszéltünk, de hetekig zaklatott. Hívott állandóan, küldte az smseket hogy menjünk romantikázni a várba meg ilyenek.


Biztos vannak normális csajok is lávboxon, de én többet már nem próbálok ki...

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy társkeresőn találtam meg a jelenlegi páromat. már lassan 2 éve vagyunk együtt:)
2009. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nekem volt hogy katasztrófásan végződőt 1-2 eset de volt akit tényleg megkedveltem, és párkapcsolatot is alakítottam!!
2009. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fél évig beszélgettünk msn-en, mire találkoztunk, első pillantásra sokkal jobb volt, mint a képeken, pedig már ott is nagyon tetszett. Egyébként az első perctől kezdve együtt vagyunk, megfogta a kezem, úgy sétáltunk, csuda jó volt minden, azóta sem változott semmi, igaz még csak fél éve vagyunk együtt. (Bár van sok rossz tapasztalatom is társkeresőről, de tudni kell válogatni, belejön az ember egy idő után)

23/L (én), és 31/F

2009. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen 3-szor, mind a 3-szor társkeresőről. Elsővel az 1. e-mail után majdnem 1 hónappal volt a randi. Vele 2 évig voltam. Másodikkal 2 hét után volt randi, 2.5 hónapig voltunk együtt. A mostani párommal pedig 1. e-mailtől számítva 1 hónappal találkoztam és azóta is (8 hónapja) rettenetesen boldogok vagyunk, megtaláltam a Nagy Őt:))

Én a netes társkereső mellett szavazok mindenképp. Nekem még rossz tapasztalatom nem volt, mert elég jól ki tudom ismerni az embereket már az írásuk alapján. Tudom kikkel nem érdemes foglalkozni. A fentebb említett 3 randin kívül találkoztam még 4 sráccal, de csak barátságból, és azok is jól sikerültek. Én csak ajánlani tudom, de csak normális emberekkel állj szóba!

2009. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző hozzászóló vagyok. Lemaradt a kor. 20/L
2009. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátomat társkeresőn ismertem meg, jövő hónapban ünnepeljük a 2. évfordulónkat, nagyon szeretjük egymást :)
2009. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ritka hazug disznók hemzsegnek szinte kivétel nélkül az ilyen oldalakon. Ha jót akarsz magadnak, szerintem a valóságban próbálkozz, ne a neten.
2009. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!