Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy értette? Nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értette? Nem értem a pasikat?

Figyelt kérdés

az exemmel taliztunk, megölelt és megcsókolt...úgy szorított magához mint a kapcsolatunk elején.

Szenvedélyes és romantikus volt, úgy ölelt hogy szinte azt éreztem hogy még mindig tart köztünk a nagy szerelem.


Megkérdeztem tőle hogy mire véljem ezt és azt mondta hogy majd megbeszéljük, bármikor szívesen lát és mondta hogy sok mindent jelent számára de majd megdumáljuk a következő talink alkalmával.

Hogy értette ezt hogy sok mindent jelent? Szerintetek újra akarja kezdeni?


2009. okt. 25. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát eléggé nyilvánvaló hogy vissza akar kapni.Ölel szorít magához megcsókol.Az újra kezdésről meg csak annyit hogy ha te is akarod akkor újra összejötök szerintem.
2009. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csak az ékszereket akarja visszaszerezni..
2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Minek ezen rágódni?


Rövid válasz: Vissza hát! :)


Üdv, bakter

2009. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az, hogy újra akarja kezdeni, ne álltassátok a kérdezőt! Lehet hoyg igen, de vannak pasik is, akik azt hiszik, az exeikhez "joguk van" (szex, vagy egy kis taper, smár, ilyenek) Kérdezz rá, ne tereljen itt!
2009. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet csak jól eset neki és épp nem volt kivel igy hát az exel kel ezt mert kivel mással ?
2009. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
velem is ezt csinálta a volt pasim mikor találkotunk de én mondtam h nem szeretnék vele urja eggyütt lenni, mert akk mi értelme volt szakítani?!de még éreztem valamit iránta de mégsem akartam vagyis (is-is):D
2009. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
ha az exed,akkor miért hagytad hogy lekapjon??? most visszakérdezhetnénk téged : Te ezt hogy értetted? pff .azt még te kérdezel..
2009. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!