Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Miért van ez, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért van ez, ha párkapcsolatom van?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, vonzódom hozzá, okosnak tartom, Őt tartom a megfelelő párnak. Nagyon kívánom, akár naponta többször is. Ő sajnos csak kb. heti 2-szer szeretné. De sajna azt figyelem meg, hogy más nőket is nagyon kívánok... Ilyen korábban nem volt. Mindegy, hogy tökéletes alakja van-e vagy sem, nőiesebb-e mint a barátnőm, vagy pont, hogy kevésbé vonzó külsőre - szinte minden csajt megkívánok... Nem értem, mi van velem. Természetesen nem akarom megcsalni a barátnőm, és megbántani sem ezzel... Szerintetek normális, hogy ez zajlik a fejemben?
2013. aug. 4. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert neked nagyobb igényed van a szexre, mint neki. És a testednek, az agyadnak hiányzik a több szex.

Én alapvetően azt gondolom és tapasztalatból mondom, hogy az ilyen kapcsolatban majd mikor elmúlik a rózsaszín köd, akkor sokkal jobban kiélesedik ez az alapvető különbözőség és ebből lesz még gondotok bőven.

Mert a szex alapvetően egy olyan kapcsolatban, ahol nem igazán szexcentrikusak az emberek, ott nem számít, de ahol legalább az egyik fél az, ott igen is gondot jelenthet, ha nincsenek a szexben egy hullámhosszon. És ti nem vagytok egy hullámhosszon, ez is biztos.

Mert neked nem elég mennyiségre, amit kapsz tőle. Te többet szeretnél.

Szóval se vele nincs gond, se vele, csak szimplán nem illetek ebből a szempontból össze.

2013. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, kimaradt egy betű, szóval se vele, se veled nincs gond.

És ha neked elég lenne, amit kapnál tőle, akkor nem kívánnál más nőket. Hanem beérnéd azzal az egyel, aki van. Nem vágynál másokra. És igazából nem másokra vágysz, csak több szexre. Vagy ki tudja?...Lehet másban sem vagy elégedett, csak azt nem írtad le.

2013. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lennék elégedett, nem lennék vele. :)


Nem Ő tehet arról, hogy én több szexet kívánok... Szerintem a legtöbb csaj kb. ennyi szexet kíván egy kapcsolatban. Biztos sokan vannak, akiknek (ideig-óráig) hasonló a libidójuk mint nekem, de ettől még nem biztos hogy megéri velük lenni. Attól, hogy gyakran kívánom a szexet még nem vagyok szexcentrikus. Nem ez fontos nekem egy kapcsolatban, hanem hogy közel álljunk egymáshoz, megértsük egymást, kommunikáljunk - nekem erről szól.


Viszont van ez a furcsa érzés... 18 és 30 között szinte minden nőt megkívánok, akármerre megyek.

2013. aug. 4. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha elég lenne neked ez a szex, akkor nem kívánnál más nőket!

Majd egy pár hónap után rájössz. Majd mikor jobban megismered a barátnődet és nem csak a pozitív dolgokat látod majd csak. Akkor majd hidd el, hogy lesz ez még gond.

Amúgy meg én magam is nő vagyok, de a falat kaparnám, ha csak heti 2-szer szexelnék. És rajtam kívül még nagyon sok ilyen nő van. Meg sok olyan is, akinek elég a kettő.


És hidd el, ha nekem valaki elég emberileg, a szexben mennyiségben és minőségben, akkor én biztos nem kívánnék más férfiakat!:)

2013. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem csak gátlásos, meg nem igényli annyit, nincs ezzel semmi baj.


A szex nem minden, a mi kapcsolatunk többről szól annál, minthogy csak úgy kidobjam emiatt... Te is biztos érezted már, hogy törődsz valakivel, érdekel a sorsa, segítesz neki, és örülsz, ha Ő ugyanígy tesz. Ilyet nem dob sutba az ember csak úgy, maximum ha nagyon szexcentrikus. Mi van, ha egyikőtök sérül, balesetet szenved, vagy lebetegszik? Te hogyan éreznéd magad, ha életed pasija mondjuk dobna azért, mert eltörted a lábad, és ezért 3 hónapig nem tudsz vele szexelni?!

2013. aug. 4. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak válaszoltam egy kérdésre, amit feltettél? Hogy miért érzel úgy, ahogy.

Egyébként csak ha már fogalmad sincs a háttérről, akkor felvilágosítalak róla.:)

Feleség vagyok és anyuka. Hidd el, hogy sok időt bírtunk már ki szex nélkül a férjemmel. Egészségügyi okokból. És nyilván, ha egészségügyi okokból nem szexelhetnénk valamelyikünk miatt hosszú ideig, nem lenne válás belőle.

De itt most senki erről nem beszélt. Jelen pillanatban nincs erről szó nálunk és ha heti 2 szex van, akkor a többi igényemet kielégítem máshogyan. (nem mással!). Nálad egy alap kapcsolatról beszélünk, ahol összekerült 2 ember, ahol az egyiknek nagyobb igénye van, mint a másiknak a szex iránt. És ha ennek a 2 embernek egyforma igényei lennének, akkor a másik nem kívánna másik nőket, vágod?

Ti nem egy több éves kapcsolatban vagytok, vagy házasságban, főleg nem gyerekkel, amikor majd sok minden nem számít, vagy nem lesz válóok. De egy gyerekcipőben járó kapcsolatban, ahol az egyik fél minden nőt megkíván a párja mellett, ott ha ez nem változik, akkor kétlem, hogy megér egy hosszú házasságot gyerekkel az a kapcsolat. Mert mikor elmegy a rózsaszín köd, amit már írtam és a kapcsolatot elkezdik őrölni a hétköznapok és majd havi 2-szer kívánja a barátnőd, te meg ettől többször majd és kijön egy néhány negatív tulajdonság és gond, akkor majd sok mindent máshogy fogsz gondolni.

2013. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt az időszakot már megéltük...
2013. aug. 4. 11:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent azért még nem életetek meg, ezt hidd el!
2013. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Óóóóóó figyelj ez vulgáris lesz: verd ki!!!

de most komolyan, én tuti megpróbálnám megmenteni a kapcsolatomat, nem adnám ilyen könnyen, és ha meg kanos vagy hát itt a "kezelés" :"D

2013. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fontos egy kapcsolatban a szex,és ebből ehetnek még problémák.Ahogyan a másik 85-ös is írta.

Én is voltam már így,hogy a másik fél kevesebbszer akarta,nekem pedig nagyobb igényeim voltak,el is váltak egy idő után az útjaink.

2013. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!