Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szabadidős programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szabadidős programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami újat csinálni a barátommal. Valami olyan programra gondoltam, ami még jobban összehoz minket. Mit javasolnátok?
2009. okt. 24. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Paintball.((:

Aztán egymást ápolgathatjátok((:

2009. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Masszázs.
2009. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretek csinálni? Mi az az érdeklődési kör, ami közös? Ha ezt tudjátok pontosan onnantól biztos, hogy találtok új dolgokat, programlehetőségeket. (Tudom, ez nagyon általános, de hiába írok én ide valamit, ami nekem bejön, attól te még egyáltalán nem biztos, hogy ilyen pozitívan állnál hozzá.)
2009. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szeretTek
2009. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Bármilyen ötletet szivesen fogadok!

Amúgy széles az érdeklődési körünk, sok közös is van, sok mindent kipróbálnánk mindketten!

2009. okt. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!