Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden veszekedésnél azt érzem, hogy legyen vége?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,7 éve vagyok a párommal.Ő az első és egyetlen pasi az életemben.Sajnos minden veszekedésünk alkalmával annyira ki tud hozni a sodromból,hogy azt mondom neki felejtsen el örökre.minimum havonta 1-2szer van ez.
2009. okt. 24. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem az igazi a kapcsolatotok.... Ha minden rendben lenne és az érzelmek sem változtak volna meg, akkor egyrészt nem veszekednétek sokat, másrészt nem mondanád neki hogy felejtsen el. Azt kellene átgondolnod, hogy mi az amin össze szoktatok veszni és esetleg változtatni rajta. Ha nem megy, akkor át kellene értékelni az egész kapcsolatot. A veszekedés biztos vagyok benne, hogy egyikőtöknek sem jó.
2009. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy ilyen hosszú kapcsolatban egészségesek a veszekedések egy bizonyos pontig. havi 1-2szer azt mondod neki hogy felejtsen el... hát nem tudom, ez már nem az aminek indult szerintem se. Át kéne tényleg értékelnetek az egész kapcsolatot, leülni beszélgetni. Ha már sok a veszekedés akkor az régen rossz... lehet hogy még nem késő változtatni! Min szoktatok összeveszni ennyire?!
2009. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kérdésedre a válaszom:Azon szoktunk töbnyire veszekedni,hogy nekem nemtetszenek a dolgai pl:nem mondja el hol volt,azt igen hogy kivel de azt nem mondja el mitcsinált.azt mondja ez nemtartozik rám,vagy pl:dohányzik,de nekem azt mondja nemdohányzik.Későn jár haza.Ilyesmin.

2009. okt. 24. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
tehát egyszerűen: hazudik, nem őszinte... ez eléggé nyomós ok egy nagy beszélgetésre... vagy a szakításra.
2009. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!