Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! Mit mondtok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
Először is, nagyon szeretném, ha szeretne egy bájos lány. Másodszor: nagyon szeretném őt szeretni viszont. Harmadszor: miért van az, hogy a nők terén már mérsékelten tapasztalt, jó fej srácként itt képtelenség személyes találkára invitálni egy ilyen lányt? :-)
2013. júl. 30. 18:46
 1/3 Bino ***** válasza:

Innen ne is akarj találkozni senkivel.

Én azóta nem veszem komolyan az ittenieket, mióta háromszor fake-nek tituláltak, kétszer pedig nem jöttek el a találkozóra.

2013. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem több oka is lehet.

Először mert sok 10-15 (ez vonatkozhat az idősebb korosztályra is) éves unatkozó lány/fiú tölti itt az idejét, akik hülye kérdéseket tesznek fel vagy privátban üzengetnek másoknak csak szórakozásból (kamu képekkel,adatokkal stb) és amikor személyes találkozóról lenne szó akkor hirtelen eltűnnek vagy kitérnek. -persze tisztelet a ritka kivételnek- Másodszor, lehet, hogy félnek a személyes találkozástól. Sorolhatnám még az okokat, de szerintem ennyi pont elég.


Ez az én véleményem lehet, hogy tévedek :)

2013. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell találni a megfelelőt...
2013. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!