Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet h azért nincs pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h azért nincs pasim mert kissé nagyobb az orrom?

Figyelt kérdés

Alapjába mindenki szerint rendbe vagyok külsőleg csak azz orom nem valami szép. Lehet h ezért nem tudok normális fiút találni ?

16L



2013. júl. 26. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A sok képkérő baromfival ne foglalkozz...

Én férfi vagyok, és már egy jó ideje nem tini.

Nekem is széép nagy, sőt, mondták már diszkréten páran, hogy "Te zsidó vagy?" (amúgy nem) de mégis volt már néhány barátnőm, és egy élettársam is.

HA neked nagy van, attól függően mennyire illik az arcodhoz, lehet még jól is áll.

Van a falunkban egy csaj, aki nekem tökéletes lenne, évek óta gyönyörűnek tartom, de neki van valakije, szóval... Na és neki is nagy van.Mellesleg ő 27, én 24.

2013. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

konnyen lehet igen, foleg ebben az eletkorban.


de kep nelkul tenyleg nehez megmondani, hiaba okoskodsz, hogy ,,most nem a kep a lenyeg", anelkul nem lehet jo tanacsot adni.

van akinek nem all jol a nagy orr, es akkor igen, az a baj, van akinek viszont jol all, es akkor nem.


szoval amig nem raksz kepet addig hiteles valaszt sem fogsz kapni. satirozd ki a szemed vagy valami, ugyse ismernek fel.

2013. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, bár én férfi vagyok. Régebben konkrétan utasított vissza csaj azzal a szöveggel hogy nagy az orrom. Nagyon fájt, de belül megértettem hiszen én magam is láttam a tükörben hogy milyen undorítóan ronda és nagy. Egyébként tényleg van akinek jól áll, de van akinek nagyon elcsúfítja az arcát mint pl az enyémet is. De ez nálam már a múlté, szerencsére kiváló plasztikai sebészek vannak az országban :)
2013. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha akkora, mint egy kétkezes kozákpisztoly, akkor azért. A 100s marlborot el tudod szívni a zuhany alatt?
2013. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

nem :) ilyenre ne gondolj :)

Te ne törődj a méretével és más sem fog ha látja hogy milyen jó fej vagy és felszbadult..

ellensúlyozd a belsőddel :)

2013. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
figyelj,ha egyszer majd megtetszesz egy srácnak akkor a srácot kicsitse fogja érdekelni hogy mekkora az orrod mert téged fog szeretni és nem az orrodat.
2013. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!