Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de még az ex-ét szereti. Tanács? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátnője megcsalta és ott hagyta még Márciusban. Én még akkor kapcsolatban voltam. Végül én is szingli lettem Júniusban. Már régebben is tetszett a srác, és egyáltalán nem miatta szakítottam az akkori párommal. A lényeg az, hogy találkozgatni kezdtünk és történt egy s más. Az elején mondta, hogy próbáljuk meg de meggondolta magát, így csak barátok maradtunk. Így is történtek köztünk dolgok. Én szeretem, és úgy vagyok vele, hogy valamit ő is érezhet. Nem az a bunkó fajta, érzékeny és még nem tette túl magát az exén. Nem veszi észre, hogy mindig ott voltam mellette, amikor szakítottak, amikor balesete volt, vagy amikor meghalt a kutyája, mindig támogattam és támogatom mindenben. Ő is mindig ott volt mellettem. Nagyon sok mindenben hasonlítunk. Jókat szoktunk beszélgetni, meg ha találkozunk mindig vesz nekem valami üdítőt meg kiszokott kísérni a buszmegállóba ha megyek haza. Eleve jóban vagyunk, csak nem tudom mit tegyek, hogy rájöjjön, hogy én ott vagyok neki. Gondoltam már arra, hogy fél, hogy átverem mint az exe 2 év után. Beleszerettem ebbe a srácba és fáj, hogy nem vesz észre. Mit csináljak?
2013. júl. 26. 15:24
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem várj türelemmel. Ha tényleg ilyen a kapcsolat köztetek, akkor lehet hogy valóban fél egyenlőre új kapcsolatba belemenni. A másik verzió, hogy pusztán barátként Tekint Rád. Próbálj meg úgy viselkedni Vele, mint egy nő, és ne úgy mint egy barát. Ha tetszel neki, akkor rájön, hogy mekkora mázlija van Veled, ha nem látja meg Benned a nőt továbbra sem, akkor maradtok barátok. De ne legyél rámenős semmi képen sem!! Sok sikert!

2013. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Múltkor pl: lázasan találkozott velem, fölmentünk hozzá ő meg elaludt végig simogattam. Várok én rá, megéri rá várnom :)
2013. júl. 26. 15:48
 3/7 anonim válasza:
Célzás volt már randira valaki részéről?
2013. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt már :)

elmentünk a Duna partra, meg sétáltunk a városban, meg ha találkozunk akkor én nem úgy készülök, mit ha egy haverral találkoznék, hanem randira

2013. júl. 26. 15:58
 5/7 anonim válasza:

Hát akkor csak idő kérdése! :)

Szerintem csak kiakar annyira ismerni, hogy valóban komolyan gondolod-e Vele.

Ha legközelebb elmentek sétálni, vagy bárhová ketten, akkor először üljetek be egy kávéra, majd egy villás reggeli, esetleg egy meglepetés uzsonna valahol egy parkban. Csak a fantáziád szab határt. Majd írd meg kérlek, hogy hogy alakulnak a dolgok. Én drukkolok Neked!

2013. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem jó úton jársz, max még nem merte megtenni a döntő lépést, de csak idő kérdése.

26F

2013. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pendulum92 ***** válasza:
Hagyd, hogy begyógyuljanak a lelki sebei.
2013. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!