Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexre kellesz. Lehet több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellesz. Lehet több?

Figyelt kérdés

A történet a következő: 16 évesek voltunk,mikor összejöttünk az exemmel. 5 évvel ezelőtt. Mindent elsöprő első nagy szerelem. 2 évig tartott,az én hülyeségeim miatt ért véget. (hisztik,féltékenység stb.) Azóta eltelt több,mint két év. Hálistennek tanultam az akkori hibáimból és egy teljesen más lány lettem. A napokban felkeresett,egész héten hajnalokig beszéltünk,minden nap írt (én direkt nem kerestem,kiváncsi voltam,ő fog e) ,tegnap hajnalban pedig végülis találkoztunk.Megláttuk egymást és nem tudtunk parancsolni a dolgoknak,ruhatépés stb... Amikor elkezdtünk beszélgetni,mindketten mondtuk,hogy most nem szeretnénk kapcsolatot,de nagyon érdeklődik,hogy szeretem e még! Szerintetek ha találkozgatunk így és néha esetleg több is van köztünk,nagy a rizikó,hogy egymásba szeressünk újra?

21/L


2013. júl. 26. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Van esélye h újra szeressétek egymást. De ha csak a vágy hajt titeket hamar véget fog érni.
2013. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!