Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alszik el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alszik el a barátom mellettem?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve együtt vagyunk , tiltottak minket a szüleim egymástól de már elfogadták. Sokszor van,hogy jön értem kocsival és megállunk valahol beszélgetni és amikor elkezdek beszélni akár a kapcsolatunkról egyszerűen elalszik és ez nem csak amikor a kocsiban vagyunk hanem pl nála is fekszünk az ágyon elkezdjük a dolgokat és elalszik.

Amikor megkérdezem tőle,hogy miért akkor mindig csak azt mondja,hogy sokat dolgozik mostanában ami igaz is mert szinte alig vagyunk együtt. Ezért a múltkor felajánlottam neki,hogy maradjon otthon nyugodtan pihenni és másnap találkozunk. Találkoztunk azt mondta kipihente magát stb.. erre megint elaludt. Mi lehet a probléma? megunt?

17/L.


2013. júl. 19. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hat ha megis unt nem hinnem, hogy uton utfelen barhol barmikor csak ugy bealudna. Sztem ha tenyleg olyan sokat melozik akkor siman lehet a kimerultseg...! Es az bizony nem jo ha iluen szintem tul hajszolja magat.
2013. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Láttam már volán mögött elaludt embert összekaparni a vasúti töltésnél az árokban, azóta is bennem van én hagynám a helyedben...

21/F

2013. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Salx Narval ***** válasza:
82%
Régebben 3-műszakban dolgoztam, én is olyan voltam,mint egy zombi. Amikor lehetett volna képtelen voltam aludni, amikor nem, akkor majdnem állva is elaludtam. Én simán elhiszem, hogy kimerült, ha olyan a melója. Ezt a meleg idő is sok embert megterhel, fiatalokat is. Nem hinném, hogy megunt, hiszen akkor nem venné a fáradtságot, hogy találkozzatok,ez esetben hazamenne pihenni.
2013. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába fáradt ennyire ez nem normális dolog, hogy mindig elealszik.

Szerintem sürgősen szüksége lenne egy alapos kivizsgálásra.


Ha megunt volna, akkor nem elaludna melletted,mhanem megpróbálná. Minimálisra csökkenteni a találkozások számát, aztán szakítana...

2013. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Kimerült a munkája miatt, esetleg beteg. Próbálj meg vele beszélni, hogyha van lehetősége ne dolgozzon egy ideig esetleg váltson munkahelyet. Illetve menjen el egy alapos orvosi kivizsgálásra mert ez nem normális, nehogy valami komolyabb baja legyen!


Amit pedig Te tehetsz: szeretgesd, ölelgesd, dédelgesd, adj erőt neki mert nem kiszeretett belőled hanem valamilyen baja van!


21/L

2013. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg csak kvára untatod! :D Oké, sikán lehet valaki hulla fáradt a sok munkától, de következetesen MINDIG akkor alkszik el, amikor a barátnője a kapcsolatukról akar beszélni? :D Na ne már..
2013. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves férfi?
2013. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

24 éves.

Nem csak akkor bármiről legyen is szó és egszerűen képtelenség felébreszteni. Rendes erővel kell meglökni ,hogy felébredjen aztán utána mintha mi sem történt volna elalszik.

2013. júl. 19. 12:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul amikor egyszer ment hazafelé akkor felhívott gyorsan és mondta a telefonba,hogy azért hívott fel mert elaludt vezetés közben.
2013. júl. 19. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy te vagy nagyon kevés vagy ő lett impotens.
2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!