Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal megint együtt vagyunk, nem tudom mit csináljak. Szerintetek folytassam az exemmel?

Figyelt kérdés
Valentin napon összejöttünk .. azóta már dobott hogy van másik csaj, de ha nem jön össze akkor vissza jön hozzám. 2 hétig volt együtt a csajjal. Most vissza jött hozzám. nekem is volt közbe egy barátom de nem őt szerettem hanem az exem. 1 hét után dobott. Most az exemmel vagyok megint. Tudom hogy kihasznál, de akkor is nagyon szeretem.
2013. júl. 18. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kihasznál, de akkor is nagyon szeretem.... uff
2013. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod azzal, hogy szeretünk valakit csak lehetőséget adunk arra, hogy fájdalmat okozzon..


Szóval ha most jól érzed vele magad az okés, de jusson eszedbe pár hét múlva, hogy te akartad.

2013. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!