Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan pesszimista a párom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni nagyon a dolgokat, de tényleg sok minden ért mostanában. Minden igyekezet ellenére nem jövünk ki jól anyagilag és van gond érzelmileg is. Szeretjük egymást, ez nem kérdés, és a folytatást illetőleg sincsenek kételyek. Egy életre terveztünk és ennyi. Eddig viszont ennyire nem csúcsosodott ki (másfél év) a probléma.


Néha úgy érzem már nem beszélhetem meg vele a dolgaim. Ezek problémák, amikben segítség kéne, nem lelombozó mondatok.


Pl. új munkát kaptam és lassan indul be a betanulás, mire ő "ez biztos kamu" vagy volt élettársammal kapcsolatban "az sose fizet majd gyerektartást neked egy fillért se" vagy hogy mondtam h megoldom az anyagiakat akárhogy mire ő "hiszem ha látom" ....


Hát ilyesmi. Persze megértem. Talán valahol ő is engem. De ne mondja már hogy az optimizmusom és kitartásom valami "MLMes bedumálás".


Van egy olyan érzésem, hogy ha ezek a dolgok már rendbejöttek, akkor valami másba köt bele majd.


Mi a szöszt tehetnék hogy ez ne így legyen?



2013. júl. 18. 10:31
 1/3 A kérdező kommentje:
+ mondtam már neki hogy sajnos ez árt, ahogy ő látja. A beszéd itt nem segít.
2013. júl. 18. 10:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem segít beszélni vele, akkor már semmit.
2013. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy nekem lejött. Ennek már vége. :S
2013. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!