Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, mit súg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, mit súg a szívem?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, bárhogyan. Döntenem kell, és tudom, h a szívemre kéne hallgatom, de nem tudom, hogyan tudhatnám mit szeretnék igazán, kibe vagyok szerelmes. És itt nem elég csak az, h melyik pasinál remeg a gyomron... Ész érvekkel meg nem tudok dönteni.
2008. jún. 25. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán ha adnál egy kis információt a srácokról.. kik között kéne döntened az jó lenne ;)
2008. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg. Szerintem.

De oké. Az egyik az a pasi, akinél érzem, h ő az Igazi. 1 évig tartó kapcsolat, csalódással végződött, de azt hiszem, helyrehozható. Ő kicsit zárkózottabb, de helyes, messze lakik tőlem. (annyira nem, csak a város másik fele)

A másik egy hirtelen szerelem, míg az előzővel egy mély, éés nagy, de belé is belészerettem és boldog vagyok vele, és nagy a szenvedély. Ő egy kicsit kisfiús kívülről, de belül egyáltalán nem, és amúgy édes, helyes. Szeretem, most vele vagyok.

De sokat gondolom a "nagy Ő"-re. És talán itt lenne az ideje, h eldöntsem végre mit akarok. Elvileg belül megsúgja vmi h mit kell tennem... de jelenleg úgy tűnik két pasiba vagyok szerelmes.

2008. jún. 25. 20:57
 3/12 A kérdező kommentje:
*gondolok
2008. jún. 25. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is igy voltam mindig mikor kiléptem egy komoly kapcsolatomból,és belevágtam egy ujba,mindig azt hittem az "előzökre" hogy ők a nagy "Ő" de nem,most végre megtaláltam az igazit,mert vele élek és most várjuk az első gyermekünket!Te is fogsz felejteni!megtalálod az igazit,lehet hogy akivel vagy ő az!!az Exedre meg még sokáig emlékezni fogsz, ugy is fogod érezni hogy szereted de idővel elmulik minden,és már csak a szép emlékek maradnak majd meg.
2008. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem olyan könnyű elhinni :S Pont ez az.. ha vhonnan ezt igazán érezhetem.. az a szívem. Jó lenne hallani.
2008. jún. 25. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
én a nagy őre szavazok.
2008. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig jó mérvadó az ha a szivedre halgatsz nekem elhiheted!Többet ésszel....
2008. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A régi barátoddal-nem hiszek a felmelegített kapcsoltokban, főleg ha csalódással végződött, a mostanit meg szerintem nem szereted csak félsz, hogy egyedül maradsz én a helyedben hagynám mindkettőt és keresnék egy olyat akit ténlyeg szeretek...ne félj változtatni lesz más olyan akiben biztos leszel, hogy szereted és nem szükséges megkérdezned senkitől
2008. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tudsz dönteni, addig ne kapkodj, mert nem sül ki belőle semmi jó... Semmiképpen sem javasolnám, hogy visszamenj a régihez, ha:

1. megcsalt

2. durva volt veled

3. nagyon nem jött ki a családoddal vagy te az övével

Egy új kapcsolatba belevágni meg csak akkor érdemes, ha már tényleg biztos vagy benne, hogy bízhatsz a srácban. Mert én ezzel nagyon befürödtem, 4 hónap után repültem, mert többet láttam bele, mint amennyi volt valójában. Szerintem ezeket gondold végig...

2008. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!