Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi egy párkapcsolatban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi egy párkapcsolatban az élettartalma a lángoló szerelemnek?

Figyelt kérdés
Vagyis mennyi idő múlva lépünk ki a rózsaszín ködből?És utánna mi van,mi tart össze minket a párunkkal?A megszokás?
2008. jún. 25. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3évet mondanak a szakértők, de utána is megmaradhat a szerelem, azonban a legtöbb kapcsolat fő összetartója a szeretet lesz.
2008. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a párommal több, mint 8 éve vagyok együtt, de még mindig úgy érzem, hpgy őrülten szerelmes vagyok. 2 éve lakunk együtt de van, hogy amikor elmegyek dolgozni felhívom telefonon, mert annyira hiányzik és hallani akarom a hangját. Egyébként én sem gondoltam, hogy ennyi idő után még így fogok érezni. De remélem még nagyon sokáig fogom ezt az érzést így érezni!

2008. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sztem meg az hogy gyereket csinálnak és a gyerek szempontját nézve együtt maradnak mert a gyereküket mindenki szereti és a legjobbat akarják mind ketten.
2008. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
általában 6 és 12 hónap között
2009. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tudományosan kimutatva 6 hónapig tart kb. az az őrült szerelem-vonzalom, ami később enyhül. Nem a szerelem, csak ez az őrült érzés. :) Én így tudom.
2009. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 12 hónap volt, addig szinte vibrált köztünk a levegő, annyira, hogy mások is észrevették. Addig nem tudtam volna egy rossz tulajdonságát sem felsorolni, pedig tisztában voltam vele, hogy lenniük kell, de egyszer sem találkoztam velük.

Aztán ez lecsillapodott, de még kb. 10 évig azonnal beindultam, ha megölelt a férjem, és nagy öröm töltött el, ha csak megláttam az utcán.

Vagy 3 éve nagyon tisztelem, szeretem, becsülöm, értékelem a hűségét, becsületességét, őszinteségét, azt hogy 15 évig a legkisebb dologban sem akart soha átverni vagy hazudni, és nem viselkedett önző módon.

Tudom, hogy nála jobbat soha nem találnék, és nagyon jól jártam, hogy engem vett feleségül. Kb. havonta egyszer ezt közlöm is vele.

Azért én reménykedem, hogy egyszer megint fellobban a szerelem. De ha így marad is, akkor is sokkal jobban jártam, mint a nők 99 %-a.

Volt nemrég, hogy megtetszett egy másik pasi, aki félig sem ér fel a férjemhez, egyszerűen csak erős vonzereje van számomra. Semmi pánik, csak várni kellett, kb. 8 hónap volt, hogy az a rózsaszín köd elmúlt. Természetesen erről sem a másik pasi, sem a férjem nem tudott.

Nem vagyunk az érzelmeinknek kiszolgáltatva. Sőt: az érzelmeinket jobban tudjuk akarati döntéssel befolyásolni, mint azt gondoljuk.

Minket ezer szál tart össze a férjemmel a rózsaszín köd elmúltával: gyerekek, együtt vállvetve átküzdött nehézségek, hála egymás iránt az önfeláldozó segítségért, a feltétlen hűségért, az a tudat hogy egymás számára érzelmi hátteret és biztos pontot jelentünk, ahova lehet menekülni a munkahelyi viharokból, döntési helyzetben megbízható tanácsadó a másik. Továbbá a dolgok praktikus oldala sem elhanyagolható: egy háztartásban két kereső, közösen felépített vagyon ami oszthatatlan veszteség nélkül, a gyerekekre felváltva vigyázunk, míg a másiknak dolga van. Továbbá a gyerekek érzelmi biztonságát a szülők elkötelezett harmonikus kapcsolata alapozza meg, felelősek vagyunk értük, hogy felnőve ne kelljen megkérdezniük azt, amit most a kérdező.

2009. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van alapja annak, hogy a szerelem csak kémia, és az a szerepe hogy összehozzon valakiket.

Viszont ha már összehozott és működik, akkor azután is lehet boldogan élni a párunkkal.A kialakult bizalmat, vonzalmat, kiforrott szexuális életet, hűséget, jó dolgokra kell fordítani, mégpedig arra, hogy közösen egyszerűbben és hamarabb boldogak lehessünk :) Szóval a szerelem lehet kémia, de a vonzalom, a bizalom, a hűség , a tisztelet nem az, és egy kapcsolatban, a gyereknevelésben egymás megnyugtatásában ez a legfontosabb. Az elborult elhomályosodott elmének és a szerelemnek csak az ész nélküli költekezéshez és a pofátlanul sok szexhez van köze :) Ha a rózsaszín köd elmúlik, akkor jön az érdekes, embert próbáló és élvezhető, igazi szeretet :) Szép estét!

23/f

2009. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én másféléve vagyok eggyütt a barátommal és még mindig őrülten szeretem remélem ez még jó sokáig igy marad!!!
2009. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom 3 éve tart,de ugy érzem napról napra egyre jobban szeretem!!
2009. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!