Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rossz ha bunkó velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz ha bunkó velem a barátom vagy ezen ne húzzam fel magam?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk mindketten, régen én voltam ilyen csipkelődös, aztán volt pár hónap szünetünk, én az idő alatt megkomolyodtam ő pedig csak "Vissza fejlődött jobban" van amikor bunkón viselkedik velem.. pl küldtem neki egy képet amire annyit mondott hogy "olyan fejem van mint egy drogosnak:D' elvileg viccből..de azért jobban esett volna egy jó kritika.. meg volt hogy valami hülyeséget mondtam és le hülyézett énmeg csak néztem rá furán, de le sem esett neki hogy azért nézek így.. szóval szokott velem így bunkózni, ami néha kicsit bántó, és nem tudom hogy ennyi bele fér-e.. mert legtöbb kapcsolatba azt látom h soha nem mondanának egymásra ilyet stb..de ő még elég gyerekes .. nem merem neki felhozni sem hogy ne bunkózzon mert egyből én vagyok a hibás hogy nekem semmi nem jó.. mondjuk az se lenne jó ha mindig csak szépen beszélne velem mert úgy lehet unalmas lenne, vagy nem is tudom..szerintetek ennyi belefér?

2013. júl. 15. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ne húzd fel magad? Mi vagy te óra?


Egyébként 16 évesen de nagyon nagy párkapcsolatotok lehet.. istenem..

2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a bajotok, hogy fiatalok vagytok és éretlenek. Kinövöd.
2013. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 éves szerelmetes...Nem bunkó, csak éretlen kis p öcs.
2013. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekes viselkedés.. A szerelmemre nem mondanék soha ilyet, mert nem szeretném megbántani, vagy hogy rosszul érezze magát.
2013. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nektek kell a bunkó pasi olyan nagyon, hát számoljatok ezzel is.
2013. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikol.T. ***** válasza:
72%

Egy rakás használhatatlan választ kaptál. Mert vagy olyanok írtak, akiknek az ilyesmi - a bunkóskodás - sose vágna a személyiségébe, vagy olyanok, akinek nem volt ilyen emberrel kapcsolatuk, és el se tudják képzelni, hogy szerelemben milyen lehet az.

De bocs, hogy erre kitértem, nem reszortom, hogy bárkit megítéljek, csak azt látom, hogy érdemi válasznak még híján vagy. Ugyanakkor abban sem vagyok biztos, hogy én fogok tudni segíteni, mert ezt a körülményt - idestova másfél éve(!) - én is most tapasztalom. Ugyanakkor ennyi idő alatt 2 dolgot tanultam meg:

1. Ha tudod, hogy VALÓBAN SZERET, akkor előbb-utóbb azt is látod, hogyha neki VALÓBAN ilyen a személyisége. Ugyanis MÁSOKKAL KAPCSOLATOSAN is ilyen megnyilvánulásokat hallasz tőle! És itt nem arra gondolok, ha az esteket személyesen látod vagy hallod, hanem arra, amikor NEKED MESÉL másokról, a másokkal kapcsolatos élményeiről, napi dolgairól! Ha ilyenkor gyakran degradál olyan embereket is, akikről tudod, hogy egyébként kedveli, szereti őket, akkor SAJNOS a bunkóság nála eredendően adott. Ez esetben pedig még sok szívfájdalmad lesz miatta, mert veled is újra és újra lesznek ilyen megnyilvánulásai, hetente többször, vagy akár nap mint nap. Mert nem modoroskodik, hanem "elengedi magát" veled. Ez persze nem baj, hiszen ha nem így tenne, az megjátszás lenne a részéről, mégis, ezek a dolgok újra és újra fájni fognak. Mert nálad a tisztelet és a szeretet alapvetően így soha nem nyilvánulna meg. És igen, ismerem a helyzetet, hogy szólni erről nem tudsz neki, mert akkor te vagy a hibás. Te vagy, aki rosszul látja a dolgokat, te vagy, aki nem érti meg a helyzetet, és egyébként is "buta vagy" ahhoz, hogy beleköthess bármibe, amit ő tesz. Ilyenkor ez neked szörnyű, majd előbb utóbb egyenesen borzalmas lesz, mert minél többet teszed szóvá, hogy nem megfelelően viselkedik veled, annál inkább fog bántani, amit ilyenkor felel. És ilyenkor előbb-utóbb kezded szó szerint utálni. Míg mások, amikor "nincs vele baj", persze ugyanaz az ember, akibe bele szerettél, így újra és újra azt hiszed, hogy minden stimmel. Majd újra és újra megbánt. Ebből lesz az igazi hegy és mélység, tűz és víz lelkiállapot. A megszoksz vagy megszöksz. vagy elfogadod olyannak, amilyen - és sok megbántást kell lenyelned -, vagy belefáradsz és hagyod a fenébe.

2. Amikor már nem szeret, vagy NEM ÚGY szeret. Néhány héten, de legkésőbb 2-3 hónapon belül ez kiderül. Addigra persze az ember lánya esetleg már lelkileg belerokkan, de ha erről van szó, akkor legalább már nincs kérdés a folytatásra nézve. :P

Remélem, valamelyest tudtam segíteni - még ha jó hírekkel nem is szolgálhattam. :( De szívből kívánom a legjobbakat!

2013. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!