Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó tréfa, trollkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó tréfa, trollkodás lenne az, hogy mire hazaér a párom egy meztelen nő lesz mellettem? Szerintetek elhinné hogy csak tréfa?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős lány, aki benne lenne a trollkodásba, hogy mellém feküdne meztelenül, nem lenne semmi csak mellém feküdne és ezt éppen meglátná a barátnőm, aki jön haza.
2013. júl. 13. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szólnál, ha a párod fogadna így egy férfivel?

amúgy ja, én meg elhiszem melletted fekszik egy meztelen nő és nincs semmi, ki az aki elhiszi, közben meg áll a farkad,

ha akarod játszd meg nyugodtan, utána mehetsz keresni másik párt N

2013. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
És elárulnád nekünk, hogy ebben mégis mi a vicces?:)
2013. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

1.Nem tartanám viccesnek.

2.Nem hinném el, hogy csak tréfa.

3.Ha előtte felvenné videóra, hogy csak vicc, akkor sem örülnék, hogy meztelen nőkkel van egy ágyba.

23l

2013. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez neki nem lenne vicces

és lehet nem is hinné el, hogy csak trollkodás volt és semmi más

2013. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet nem történne tényleg semmi, de engem kiakasztana az is, ha a pasim egy meztelen nő mellett feküdne csak úgy...
2013. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miután én egy ilyet látnék, nem biztos, hogy elhinném, hogy csak poén volt. Szerintem ne kockáztass.
2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, aztán gyere ide nyavajogni, hogy "Jajj elhagyott a csajom, pedig én ezt csak viccnek szántam, mit tegyek? :/" -.-
2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
háát. barátomnak így lett vége a kapcsolatának
2013. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Itt lenne a vége a korábbi kapcsolatodnak.


Mégis mit vártál? Szerinted az poén lenne, ha a barátnőd mellett találnál egy férfit ki olyan helyzeben látszik, mint ha lett volna valami köztük?


Mondanád te is neki, hogy akkor menj a fenébe és hagyjál békén ha ilyen q vagy. Utána már hiába magyarázná, hogy csak vicc volt, erre csak annyit mondanál, ne is próbálja megmagyarázni, láttál amit láttál!


Csak annyit tudok mondani, képzeld magad a helyzetébe, mi lenne ha ő csinálná veled. Ha neked az csak poén, az is elmond valamit de rólad. Azt, hogy nem veszed elég komolyan a kapcsolatot.


Ez nem játék, de ha annak veszed akkor "végzetes" játék!

2017. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!