Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy ne unjon rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne unjon rám?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és nemrég jöttünk össze a barátommal. én előtte teljesen tapasztalatlan voltam és vele is vesztettem el a szüzességemet. nem nagyon tudom még mit kéne csinálnom hogy mindenképpen örömöt tudjak neki okozni. például mikor elégitsem ki orálisan? honnan tudhatom hogy éppen kívánja és jónéven veszi ha fogom és gyengéden előveszem neki és kielégítem? vagy mit szeretnek még a fiúk? hogyan szeretgessem, okozzak neki örömöt még pl intim helyzetekben?

köszönöm a segítséget


2009. okt. 18. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hehe, jó fej csaj vagy :)

Válaszok:"például mikor elégitsem ki orálisan" Bármikor :D

"honnan tudhatom hogy éppen kívánja és jó néven veszi ha fogom és gyengéden előveszem neki és kielégítem" Ezt egy férfi mindig jó néven veszi. Nem tudok olyat elképzelni, mikor visszautasítanám :)

"mit szeretnek még a fiúk" Szerintem kezdetben ennyi elég is lesz :)

2009. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

:D

2009. okt. 19. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Orálisan amikor látod rajta, hogy kívánja. Súg a fülébe: Most lesz.palk, ha akarod, ha nem.
2009. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!