Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy rózsa szirmait egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy rózsa szirmait egy borítékba teszem, meddig fogják kibírni? Illetve ti milyen borítékot, levélpapírt ajánlanátok egy intimebb levélhez?

Figyelt kérdés

Egy lánynak szeretnék levelet küldeni, de félek hogy a szirmok nem bírnák túl sokáig és még a végén hülyén jönne ki a dolog, nem úgy, ahogy én elképzeltem.

Nem akarom, hogy a levél is túl közömbös legyen, ezért valami szebb papírra írném és minőségibb borítékba. Milyet lenne érdemes választanom?


A levélről annyit, hogy ez egyfajta harmadik, végső vallomás és egyben búcsúlevél lenne. Sajnos nem kaptam esélyt tőle, bármennyie is szerettem volna.


26F



2013. júl. 12. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szárítsd ki előtte és akkor sokáig kibirja. Nem lesz olyan ronda aszott.

Papírboltban lehet kapni mártot szép levélpaírokat.


Romantikus egy legény vagy.

2013. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
ÖCSÉM! A NYELVTAN, MINEK VAN? SOKAT SEGÍT!
2013. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szólj az oldal készítőjének, hogy lehessen utólag szerkeszteni az irományokat. Én is észrevettem az elírásokat, de mit csináljak vele?

Egyébként örülök, hogy megfogtad a lényeget, köszi.

2013. júl. 12. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyjad már, jó fej srác!


És ha már nyelvtan! Neked nem mondták még, hogy nagy betűt mondat kezdésnél, tulajdonneveknél, valamint mozaikszavaknál használj?

2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet en vagyok tul romantika mentes vagy modern, de nekem ez igy kicsit giccsesnek tunik. Nem is maga a level, hanem, hogy rozsaszirmokat is raknal bele meg minden. Ertem en, hogy kulonlegesre akarod, de nem sok ez egy kicsit egy olyan lanynak, akitol meg egy eselyt sem kaptal?
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére most már átgondolva szoktam cselekedni. A levél szövegét már megírtam, egyelőre azon gondolkodom, hogy eljuttassam-e neki egyáltalán, illetve ha igen, akkor milyen formában.

Lehet igazad van és tényleg giccsesnek venné. Ezt én sajnálom, mert én ilyen vagyok gyerekkorom óta és ő az első lány, akinél szívesen megmutattam volna a személyiségem ezen oldalát is, ha hagyja.

2013. júl. 12. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy látszik, van egy testvérem :)


attól függ, mióta ismered, hogyan reagált a dolgokra, hogyan NEM adott esélyt. Két extrém szélsőséges eset:


ha egy bárpultnál szóltál egy lányhoz, és röhögve/flegmán küldött el, akkor kár a rózsáért.

Ha hasonló volt, mint nekem: régebbóta ismertem, megvártam, amig szétmennek a barátjával, majd egy találkozó sikerült kihoznom, de többre "sosem volt ideje", aztán úgy kellett látnom, hogy "kapcsolatban" van - hasonlót csináltam, ámbár nem igazi levéllel. (ezt fel is vetettem itt, kicsit lehurrogtak :))


26F

2013. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!