Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kínos, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos, hogy férfi létemre imádok kötni és varrni?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta űzöm ezt a hobbit, de félek, hogy az új barátnőm langyosnak gondolná...:/ titeket zavarna?
2013. júl. 11. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy langyinak gondolna, max meglepődne kicsit de hát mindenki szeret valamit csinálni. Ne parázz ezen.
2013. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe érdekes hobbi :D csak nem úgy jártál mint Stallone a Pusztítóban? :D
2013. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

semennyire.

én pedig szeretek főzni sütni! naésakkor mivan, volt olyen barátnőm aki ezt kicsit gáznak tartotta, aztán megkostolta a főztömet, és istenített, szal ennyi.

én nem szégyenlem, hogy 22 vagyok, és itthon én vagyok a szakács, a bevásárlástól a megfőzésen át, a mosogatásig én csinálok mindent, mert most nincs munkám, segítek, ahol tudok. de ha dolgozom, akkor is össze szoktam ütni valamit gyorsba.

2013. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha emellett szabadidődben bengáli tigrisekkel birkózol, akkor semmi gond nincs vele.
2013. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nyilván furán néznék, ha a buszon meglátnék egy férfit pulóvert kötögetni... de amíg otthonod csendes magányában csinálod, szerintem senki nem fog ezért kiröhögni.

Az a csaj, aki meg emiatt nem jön össze veled, annyit is ér... mindenkinek van valami hülyesége =)

Ja meg amúgy ne felejtsd el, hogy a divattervezők többsége is férfi, szóval végül is miért ne?

2013. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy azt hitted a nők szeretik a jó kötésű férfiakat:)
2013. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Láttam már én is kötögetni srácot a margitszigeten, csak csodálkoztunk rajta, de hát kinek mi jön be.
2013. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, szerintem ez tök jó hobbi. Ha ilyen barátom lenne, köthetne nekem mindenféle jópofa sálakat. :D Én úgysem veszek magamnak soha, télen is mindig anélkül mászkálok, pedig néha jól jönne ha lenne 1-2.
2013. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ideális pasijelölt! :D

úgyis mindig fázik télen a derekam, olyan rövid pulóvereket gyártanak a nőknek... ha ilyen pasim lenne tuti megkérném hogy kössön egy popsi alá érőset

2013. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
keménykötésű legény vagy
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!