Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves fiú-22 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves fiú-22 éves lány? Működhet?

Figyelt kérdés
szóval, egy társaságban vagyunk legtöbbször, ha van valami buli a bandával, általában én a legfiatalabb ő a legidősebb köztünk. de szerintm elég érett lennék hozzá, és nem úgy viszonyul hozzám, mint egfy kisgyerekhez. egyszer mondta, hogy hha idősebb lennék. de lehet, hogy csak viccelt. működhetne?
2008. jún. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nem
2008. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, ha a csaj nem tart kisgyereknek, és te is elég érettnek érzed magad hozzá akkor, szerintem nem lesz gond. Járj utána, hogy mennyire gondolná komolyan a csaj.
2008. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de szerintem később. Mondjuk Te 20 Ő 26! Amikor a férjemet megismertem Ő volt 10 én 19! Teltek, múltak az évek, Ő sokat tapasztalt, mint ahogy a tizenéveseknél ez kötelező, neked is inkább ezt kéne, aztán Ő lett 25 én 34! Elvett feleségül, azóta megszületett a kisfiunk és boldogan élünk míg meg nem halunk :)) Kívánom Neked is!
2008. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 voltam mikor összejöttem a barátnőmmel aki akkor 27 volt! Ez már 2 éve volt, azóta is jól megvagyunk, persze ehhez az kell hogy ne legyél olyan gyerekes mint a mostani fiatalok. Semmi sem lehetetlen, próbálkozz nála.
2008. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően érett meg komoly vagy hozzá,akkor lehet rá esély.Ha nem is most,akkor a későbbiekben.
2008. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Működhet h a kapcsolatotok nem olyan mint mikor a negyedikes kisfiú a nyolcadiks lánytcsodálja távolról ki nagyon kedves hozá.


Először azt kell bebizonyítani, hoy jóal éretebb vagy a korodnál, mivel ilyenkorbn a férfiak még szeretnek gyerekeskedni, sőt 20 év fölött is, de a nők hamarabb komolyodnak valamiért, ezért 1-2 évvel idősebb férfiakkal játnak, vagy velük egykorúval.

De a lgfontosabb: Mindíg legyél megfotolt, ha kell komoly, de ne vidd túlzásba, mert az se jó, fontos, hogy ha valakinek problémája van ne nevesd ki akármilyen nevetséges s, mert ez gonoszságra vall, amit a legtöbb ember vissztaszítónak tart.

Ha nem most talán késöbb, de működhet.

2008. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
baszd meg ilyen vén picsákkal én nem szexelnék
2008. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Működhet, ha tényleg elég érett tudsz lenni. De arra is vigyázz, hogy ne legyél komolyabb, mint egy 20 éves férfi. Szedj össze jó sok komolyságot, türelmet, és egy kis bátorságot - és kopogtass nála...
2008. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem fog működni, már rég gyerekért fog kaparni, amikor Te még magadat sem tudod eltartani.
2008. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem tényleg működhet, de nagoyn hosszú távra előre úgyse tervezek, annyira azért még vagyok gyerek, meg ő sem 28 csak 22... de tényleg köszi.
2008. jún. 26. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!