Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szólnátok be, vagy mit csinálnátok, ha sokat bunkózna a barátotok egyik haverja?

Figyelt kérdés

Egyre jobban ki nem állhatom. Annyira sznob, és idegesítő a beszólásaival együtt már.

Általában odajön hozzánk, ha olyan helyen vagyunk, és elkezd bunkózni. Azt még elfogadtam, hogy a barátomat elég durván égeti előttem, de mikor a kapcsolatunkra, ránk tesz megjegyzést, az már túl sok. Egyszer elkezdte mondani, hogy most ahogy elképzel minket, szerinte úgy csináljuk, hogy én vagyok felül.

Meg szivatózik azzal, hogy itt meg itt volt a barátom találkozni egy csajjal. Stb és ilyen hülye témákon kattog állandóan.

Én meg lefagyok olyankor, szerintetek hogyan kezeljem? Mit tegyek?


2013. júl. 7. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne reakciókézséged, amit abból, hogy nem szólsz vissza neki látom, hogy nincs.

Tehát próbálj meg visszaszólni neki. Legyél bunkó sértsd meg.

Erre a Te vagy felül dologra pl: sajnálom, hogy Te csak minket tudsz elképzelni, mert ugyebár veled ellentétben nálunk van szex.

vagy valami ilyesmit, nem kell ódákat zengeni, szépen ott ahol a legjobban fájhat neki, szimplán eltaposni.

2013. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

a barátom sem mond semmit, ő lesz*rja... Jobb lesz ha bunkózok?

2013. júl. 8. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
MONDD MEG NEKI HOGY NYUGODJON LE! először szépan aztán ha nem nyugszik légy te is bunkó.pl ha nincs csaja mondd azt h elképzelem miket csinálsz otthon egyedül..majd elrejtek kamerákat hogy felvegyék! ilyesmi meglátod elkussol-
2013. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van barátnője, de néha róla is úgy beszél, mint a háziállatáról...
2013. júl. 8. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Akkor ez a sác egy alpári undorító paraszt. a Lány aki vele van az meg egy szolga!!! ennyi
2013. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!