Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal megbeszéltük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal megbeszéltük, hogy barátok leszünk. De én többet szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Le akart feküdni velem, de azt mondtam neki, hogy várjunk. Utána mondta, hogy inkább legyünk csak barátok. Lehet, hogy azért, mert nem feküdtem le vele? Szeretnék vele összejönni. Mit csináljak? Hogyan hódítsam meg?
2009. okt. 16. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele....Néma gyereknek.......
2009. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De szerintem ilyennel nem érdemes összejönni, mert csak megdug aztán otthagy és a te szíved fog fájni!
2009. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer már beszéltünk. 2 hónapja, azóta is rendszeresen találkozunk. Nem bírom tovább, hogy ne csókoljam meg... Annyira hiányzik...
2009. okt. 16. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdd el egy ujjal simogatni a hasát :P
2009. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezért mondom mindig hogy fiú és lány között nincs barátság, de hát senki nem hisz nekem...


véleményem pedig, hogy én hiába írom neked, hogy: Ne kezdjetek el járni, mert csak a szex-re kellenél neki, hisz, te már rég belezúgtál és rózsaszínben látod a világot! Így azt írom, hogy: Kezdeményezd csak, de aztán ne írj ide több kérdést, hogy: "Terhes lehetek, mert nem akart védekezni?!" És hasonló egyéb kérdések...

2009. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, h védekezni kell...
2009. okt. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!