Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnek mar babat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnek mar babat, de a ferjem meg nem! Mit tegyek, hogy rabeszeljem?

Figyelt kérdés
A mult honapban sokat kesett, es mondtam neki, hogy szamitson ra, hogy terhesseg is lehet a dologban, nem csak "hormonzavar", es mondta, hogy nem fog megijedni,ha baba lesz. Mikor megjott, akkor meg elarulta, hogy mar nezegette a babakocsikat...Tudom,hogy orulne egy gyerkocnek, de mindig azzal jon, hogy van meg ra idonk... Lassan 1 eves hazasok leszunk, de mar 6 eve egyutt vagyunk, es mostmar kezd unalmas lenni az allando 2esben leves. Kerlek, adjatok v.mi tippet! Elore is koszi!
2008. jún. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
CSINÁLTASD FEL MAGAD VELE -HA NEM JÖN ÖSSZE MENJ EL EGY DOKIHOZ AZ AD SERKENTÖTT ATÓL TUTI TERHES LESZEL...AMELYIK PASI NEM AKAR GYEREKET AZ VÉDEKEZIK IS!HA A PASID NEM VÉDEKEZIK TUTI AKARJA A BABÁT!AMUGY ÉN PASI VAGYOÖK!
2008. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt...csinaltassam fel magam?! Irtam, hogy hazasok vagyunk, es en nem titkon akarok gyereket, hanem a 2onk akarataval, vegul is ez a hazassag ill. a parkapcsolat alapja!!!!!!!!!!! Es nem baromsagot kertem,hogy irjatok, hanem valami otletet amivel meg tudom gyozni. Nem arrol van szo, hogy nem akar gyereket, csak meg varni akar vele kb.1 evet!
2008. jún. 24. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, hogy mennyire védekeztek. Azt mondtad, hogy nem lepődött meg, amikor késett és hátha jön a baba. Ha kőkemény dugások vannak védekezés nélkül akkor mi a probléma? Majdcsak összejön. Ha nem akkor meg csak az orvos segíthet.
2008. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gondod igaza van az elsö válasz adónak amelyik pasi nem akar gyereket az védekezik!Ha védekezés nélkül vagytok együtt az aszt jelenti hogy ö is akarja -ha nem akarná akkor használna gumit!Pasi vagyok
2008. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim,akik tíz év után házasodtak össze- 3 éve- de babát még most sem akarnak,szeretnének,de majd ha mind a ketten úgy érzik!Ne akard ráerőszakolni a párodra anélkül hogy ő is úgy gondolná!Nem sok örömöd lenne belőle.Legyél türelmes,IMÁDKOZZ a babáért!!!
2008. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Megszakitassal vedekezunk, mivel a ferjem keresere abbahagytam a tabletta szedeset kb.4 honapja.

2008. jún. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!