Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mennyire számít az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire számít az, hogy egy lány tudjon fözni és jól fözni?

Figyelt kérdés

"A férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út."

Menyire igaz? :) ;)


Egy ilyen lányal tovább maradnátok együtt vagy ez nincs köze hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. júl. 1. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, nem nagyon eszek naponta 2 szendvics. Hideg kaját szeretek enni, főtt kaját ritkán eszem meg. (Nem azért mert nincs, hanem mert nem kívánom) Szendvicset meg tudok magamnak csinálni.
2013. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Minden számít az ami jó.


Nem jövünk össze senkivel CSAK AZÉRT mert


- szép

- okos

- jó a természete

- jól tud főzni

- jó az agyban


és még lehetne sorolni.... Szóval nem kell minden feltételnek megfelelni, de mindössze 1 feltételnek megfelelni kevés.

2013. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Egyéb véleményekre is kíváncsi vagyok. Lehet a takarítás vagy akármilyen ehez hasonló szempontól való vélemeny. :)

2013. júl. 1. 12:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, hogy nő létedre, most azt akarod beléjük sulykolni, hogy legyen szempont, hogy egy nő tudjon robotolni ???
2013. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A családnak előbb utóbb szüksége lesz arra hogy valaki éhes szájat etessen, a nőknek talán több türelmük van főzni ezért fontos hogy értsen hozzá. Én férfi létemre szoktam otthon főzőcskézni, segítkezni benne. Örülünk mind ketten, és tényleg jókat készítünk magunknak!
2013. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 13:12

Nem vagyok hülye cseppet sem csak érdekel, hogy ők mit gondolnak eről.


A többieknek viszont köszönöm, hogy Normálisan válaszolt a kérdésemre. :)

2013. júl. 1. 13:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon igaz. Tudjon jól főzni, mert szeretek enni :D. 20/F
2013. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A főzés annyira nem szempont nála, tekintettel arra, hogy tudok főzni és mások szerint egész jól csinálom /ebbe volt barátnőim is beletartoznak/. :)

A takarítás meg a mosogatás már más tészta, mert azt nagyon nem szeretem. xD

Persze nyilván előny, ha egy nő tud főzni és jól is csinálja azt. Főleg mert a közös főzés egy egész jó program lehet mondjuk egy vasárnap délelőttre... ;)

2013. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hatalmas plusz pont, a mondás nagyon igaz, csak sok csaj/nő lustább vagy butább ennél, hogy erre figyeljen (a 14#-es is egy lusta buta ember)

Jah és 20F vagyok,aki férfi annak ez szempont :)

2013. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!