Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért volt bunkó velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért volt bunkó velem mert kanos? Többilent

Figyelt kérdés
barátommal többször is volt hogy szakítottunk és utána újra összejöttünk, a legutóbbinál amikor összejöttünk folyamatosan bunkó volt velem, teljessen úgy viselkedett mint ha nem is szeretne, és végül szakítottam vele.. nemrég megkeresett hogy előről akarja kezdeni,tiszta lappal, de nemtudom higyjek-e neki mert már szinte egyből a szexről kezdett el beszélni, meg hogy valamikor feküdjünkle.. én mondtam neki hogy ha csak szexelni akar akkor inkább mondja azt, mert talán még bele is megyek, de ne húzza feleslegesen az agyam azzal hogy "szeret".. de azt mondta hogy ő télleg nem csak azt akarja még ha kapcsolat nélkül is lefeküdnék vele, hanem rendes kapcsolatot akar.. és hogy azért volt legutóbb ilyen mert nagyon kivan mert kanos.. lehetséges ez? vagy akkor ez most mi?
2013. júl. 1. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Mikor az én párom bunkóskodik, végig gondolom . Evett, ivott eleget ( nem piát), pihent eleget, szexelt eleget? Valamelyik ezek közül szokott lenni a ludas. Ha bepótolja a hiányzó tényezőt, kenyérre lehet kenni. :)
2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem megint kanos, és csak meg akar újra húzni. Aztán megint szakítani fogtok, aztán megint összejönni, mikor éppen kanos lesz.
2013. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!