Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem akar ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akar ez miatt összejönni velem és látni se akar?

Figyelt kérdés
Leittattam a lányt és lefeküdtünk, én összeakarok vele jönni de megmondta ezzel minden esélyemet elb*sztam és látni se akar többé...
2013. júl. 1. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy szemétség volt tőled..
2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális
2013. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van. Ilyen szemét pasassal normális lány nem jön össze. Igaz, rendes lány nem is issza le magát.
2013. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy r*banc lehet szoval egy szava sem lehet. Amugy idösebb csajo is elöszeretettel alkalmazzák ezt a taktikát a fiatalab pasiknál szoval lányok is halgathatnak...
2013. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Pff...szerintem semmi szemétség nem volt ebben, hülye kétszínű p*csa. Gondolom nem megerőszakoltad és a piát sem erőltetted le a torkán, mindkettőt akarta, utána ne játzsa az eszét!

26F

2013. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!