Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen romantikus dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus dolgokkal tudnám feldobni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Én és a barátnőm 15 évesek vagyunk . Lassan fél éve hogy együtt vagyunk és valamiért kicsit el laposodott a kapcsolatunk. Szeretném őt feldobni valamilyen jó romantikus dologgal hogy újra úgy érezhesse magát mellettem mint az első időkben .


2013. jún. 21. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
vidd el vacsorázni.
2013. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hűű ilyen fiatalon is foglalkozol a barátnőddel becsülendő

menjetek el sétálni nézetek csillagokat vagy beszélgessetek vagy tó part sokat segít lényeg a csend ez is egyfajta romantika és ingyen van =)

2013. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
intézd el hogy egyik nap pár órára ne legyen otthon senki. csinálj valami finom kaját amit tudod hogy szeret ha nem tudsz főzni akkor rendelj pizzát. fogj pár gyertyát és rózsa szirmot. a szobádba vezető úthoz szórj szirmokat és az ágyra is és szépen tedd ki a gyertyákat:)
2013. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek már mind megvoltak ! :) Az elején nagyon sokat sétáltunk a tóparton , sokat ültünk ott . Sétáltunk is a parkban a sötétbe. És persze már omlettet is csináltunk közösen :)

Lehet hogy újra vissza kéne ezekhez szoknom mivel mostanság ezeket a dolgokat elhanyagoltam és lehet ezért érzi úgy hogy unatkozik mellettem. Már kézzel írott levelet is küldtem neki! :)

2013. jún. 21. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy ideje nem keresi úgy a társaságomat és ez kicsit elszomorít mert én minden nap vele lennék , de hogy mondjam meg neki ezt ?
2013. jún. 25. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem muszaj folyton egymassal lenni, ez is siman tonkretehet egy kapcsolatot, mert nem marad ideje azokra a dolgokra amiket esetleg egyedul csinalna. Neha en is erzem, hogy kicsit sokat vagyok egyutt a baratommal, egy ideje pl nem igazan volt idom olvasni vagy ilyesmi es zavar.

A masik az, hogy ezeket a szuper-romantikus dolgokat nem lehet minden nap csinalni, egy ido utan faraszto, ugy kell boldognak lenned a masik mellett, hogy nincs folyamatosan tuzijatek. Persze neha nem art, szerintem inkabb probalkozzatok azzal, hogy pl hetvegere szerveztek erdekesebb dolgokat es nem muszaj csak kettesben. El lehet menni strtandra baratokkal, egyutt vagytok, de igy megis nagyobb a porges, turazni par napra, satorozas, tabortuz ilyesmi. Persze ez szemelyisegfuggo is, mert nem mindenki szereti.

2013. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!