Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jo otlet baratnonek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jo otlet baratnonek 18. szuletesnapjara ceruzaval keszult portre rajzot ajandekozni?

Figyelt kérdés

Ha jo otlet - miert?

Ha nem -miertt nem, es mit ajanlanatok?

Koszi elore is!



2013. jún. 21. 09:20
 1/8 MarkoG ***** válasza:

Én is ceruzával rajzolt képet kaptam :) kedves ajándék volt, hisz én utálom a szülnapom...


am nagyon tetszik :) kedves ötlet

2013. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se rossz, én örülnék neki :) De te ismered a barátnődet, lehet, hogy nem lesz vele elégedett/többet vár. Egyszer nagy kedvvel rajzoltam valakinek egy portrét, nem sikerült rosszul, aztán nem tetszett neki..:/
2013. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én imádnám! :) bár én mindennek tudok örülni, de ha tudom hogy időt, energiát szánt rá, azzal még értékesebbé tenné számomra. Nekem volt barátom tortát sütött, pedig nem értett hozzá, mesélte hogy egész nap azzal szenvedett :D amikor megláttam el is sírtam magam, annyira megörültem neki :)
2013. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.3.Ezt jo tudni! ;)

2.Mondtak paran, hogy dragabb ajandekot kellene neki adnom (pl: arany nyaklanc) de szereny velemenyem szerint abban semmi szemelyes nincs!

Egyebkent ime itt egy rajzom:

[link]

2013. jún. 21. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A rajzod láttán csak még inkább biztatni tudlak. Bátran! Szerintem jó ötlet, mert ez tényleg személyes és egyedi dolog. Abszolút jobban örülnék egy ilyennek, mint egy arany nyakláncnak!
2013. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak adtam a 19. szülinapjára. Nagyon örült neki, azóta is központi helyen van a szobában, féltve őrizgeti :)
2013. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék neki! Főleg, ha még olyan jó rajz lenne, mint amit belinkeltél! Hajrá!!! :)
2013. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ha szeret biztos h örülni fog neki mivel te csináltad és te dolgoztál vele.
2013. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!