Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnénk? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk? Mi lenne a legjobb megoldás ahol mindketten jól járunk?

Figyelt kérdés

a barátommal (18) 2 éve vagyunk együtt és most ért el minket az a mély pont h hétvégééig gondolkozunk h különváljunk e. nagyon szeretjük egymást!!!! mégis annyit veszekedtünk az utóbbi időben h már nem tudjuk mi lenne a legjobb mindkettőnknek..:( a fő gond h mindkettőnkben nagyon nagy a büszkeség és egyikünk sem enged. ezek a viták már kb szeptember eleje tartanak és eddig mindig azt mondtuk megpróbálunk újra kompromisszumot kötni de vh sose jött össze:S:( és mostmár mindkettőnknek elege lett:(

ha szakítunk azért lesz baromira rossz ha meg együtt maradunk és folytatódik ez tovább azért:( így aztán megbeszéltük h nem beszélünk egymással hétvégéig, gondolkozunk és ha hétvégén sem találunk megoldást szakítunk :\'(

ami fogalmam sincs h hosszú távra pozitív vagy negatív dolog lenne e:(

segítsetek!! mit kéne tennünk h minden jó legyen?


2009. okt. 12. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és én 17 vagyok
2009. okt. 12. 16:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy segíteni tudjunk, szerintem fontos kérdés az, hogy min vitatkoztok ennyit? Nem mindegy hogy alapvető kérdésekben, vagy csak félreértések, esetleg féltékenység, vagy egyéb...

Annyit mondok, hogy ha tényleg nem láttok megoldást, akkor jobb most, mint addig várni, amíg teljesen eldurvulnak a dolgok. Inkább váljatok el békében, mint "háborúzva".

2009. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az elején csak apróságokon de aztán ...nem is tudom minek nevezzem.az én szemszögemből férreértés de az övéből lehet nem az:S pl: ő azt mondja csak akkor szeretem ha azt teszi amit én akarok, de ez egyáltalán nem így van! nem érti meg ilyenkor csak mérges vagyok rá, mert úgy érzem ez bántó volt számomra (pl elköszönérnél a telefonba nem mondom h szeretem,amúgy meg mindig mondjuk egymásnak). és még sok sok hasonló dolog van az én oldalamról is. azzal a különbséggel h én mindig mondom neki h így h elmagyarázta utólag megértem őt is......de attól még én akkor hirtelen így reagáltam le. na és ebben különbözünk...ő sose lát be semmit:( pedig elhihetné h nem mindent én rontok el:( sőt!!:(

szóval mindkettőnknek vannak elvárásai és ezek próbáljuk megtenni egymásnak de ha egyikünk baizik akkor onnantl egyikünk sem enged és én hiába mondom h oké énis hibás vagyok ő fordítva soha! és ezzel újra felbosszant és kezdődik elölről:S:(

2009. okt. 12. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok, én is 17 a baráto 18. Nem tudom milyen a te barátod, de 1x mi is megbezséltünk egy ilyen hétvégéig ne bezséljünk dolgot... nem birta ki mert hiányoztam neki. szerintem ez egy jel ha a barátod kibirja nélküled egy hétig akkor tovább is ki fogja.akkor hagyd! viszont rajtad én ugy látom h már most sem birod?! Mi most megbezséltük a barátommal hogy vegyük lazára dolgot, kicsit legyne szabadabb(ez nem azt jelenti h összejöhetünk más lánnyal fiuval),de igy nem oylan sok a feszültség. nekünk eddig ez jol működik
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt beszéltük meg h azért tudjunk egymásról minden este pár percet beszélünk telón de sehol máshol és talizni sem. mondjam azt h beszélni se beszéljünk? és akkor nem bírná ki?nem tudom...annyi benne a büszkeség:S arra fog várni h én nem bírom ki:S
2009. okt. 12. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszéltünk már meg ne beszéljünk hétvégéig,vagyis hát én megbeszéltem magammal ő meg nem tehetett semmit...Aztán se én se ő nem bírtunk ki 1 napot se hogy ne beszéljünk.Rengeteget veszekedtünk mi is,és sokszor volt szó róla hogy itt a vége.Szinte minden héten.Igazából mindig én mondtam hogy na kész,vége.De az az igazság hogy magamba mindig is tudtam hogy nem tudnék szakítani.Szeretem és kötődöm hozzá,nem tudnám elképzelni azt hogy kilép az életemből.Neked is bele kell gondolni abba hogy ha szakítasz akkor nincs visszaút.Valaki más fog majd a te helyedre lépni.
2009. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt még elfelejtettem mondani hogy 2 dudás 1 csárdában nem fér meg ugye azt tudod...nekem is írtó nagy a büszkeségem sajnos és ez nem jó tulajdonság,de az én barátom az a típus aki inkább enged.Ha ő nem hát akkor szenvedjen.És engedj te is mert erre már én is rájöttem hogy a hülye makacskodásnak semmi értelme,mert kivel szúrsz ki?Csak saját magaddal meg ős is.
2009. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

vasárnap beszéltük meg h nem beszélünk egymással csakeste telón, hétfőn beszéltünk telón este 10kor és mondtam neki h innentől ne csak csüt.este h megbeszéljük a pénteki talit....ma szerda van de nem hívott..még:( és sztem nem is fog...annak ellenére h tudom h szeret. de ő nem ilyen típus:( viszont hétfő reggel egyből ahogy beértem a suliba írt smst h már most muszáj volt írnia mert nem bírta ki és h ne haragudjak h írt (mert ugye azt beszéltük meg h nem beszélünk). szal sztem nem fog hívni:( lejönni hozzám meg végképp nem. egyrészt mert még hétfőn beteg volt:s másrészt mert másfél órára lakunk egymástól:( szal sztem csüt. előtt nem beszélünk.

jah és köszi az eddigi válaszokat de akkor most mit mondjak neki pénteken?? h csináljuk h rendbe jöjjön köztünk minden ? mert azt már v ezerszer megbeszéltük h toleránsabbak leszünk egymással:S

2009. okt. 14. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

ki kéne bírnod hogy nem hívogatod és felejtsétek el ezt a hülyeséget amit csináltok...így állandóan kapcsolatban vagytok...azt mondod hogy mennyire hiányzik...ha annyira hiányoznátok egymásnak találkoznátok és megoldanátok a veszekedés problematikáját is. Amit csináltok arra jó hogy lassú halállal haljon el a kapcsolatotok és ezt ti is tudjátok. Miért? Mert jelenleg azt érzed hogy oké oké hiányzik és alig bírom ki...de óóó itt a telóm...felhívom vagy küldök neki smst...hmmm hát ez jól esett....

Miután beszéltetek vagy sms-eztetek elmúlik vagy drasztikusan visszaesik az az érzés hogy hiányzik a másik, hiszen kapcsolatba léptél vele...megnyugszol hogy nincs más mellette...ilyesmi...mindez tudat alatt is megtörténik...holott az lenne a jó számodra és számára is hogy elviselhetetlenül hiányozzatok egymásnak...annyira hogy feladjátok a büszkeséget, meg minden felesleges hülyeséget amit sérelmeztek egymással kapcsolatban...

Amit csináltok rossz!!! Vagy legyen interaktívabb vagy passzívabb.

jakomo 25f

2009. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen igazad van, épp ezért mondtam neki hétfőn, h semmijen módon ne beszéljünk hétvégéig.
2009. okt. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!