Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik szeretkezés után még odafigyelnek a partnerukra? Nem tudom, hogy összeillünk-e?

Figyelt kérdés
Nekem igényem van a testi kontatkusra napközben is. Pl. ha főzök jöjjön oda és pusziljon meg. Ha megyünk az utcán fogja meg a kezem, hogy érezzem az összetartozásunk. Adjatok tanácsot: ha már a kapcsolatunk elején NEM ILYEN, akkor meg fog változni (Ő 50 éves, én 37. Szabad nekem energiát fordítanom erre a "bimbózó" kapcsolatra, vagy keressek egy ROMANTIKUS társat magamnak. Megjegyzem, hogy én nem vagyok passzív, mindenkor készen vagyok az érzelmeim közvetítésére.
2009. okt. 12. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nagyon "kislány" vagyok én még ahhoz hogy tanácsot adjak, és valószínű nem is ugyanaz a helyzet, DE... Én párom is ilyen volt. Sosem éreztem hogy szeret, ha éppen más elfoglaltságom volt amikor együtt voltunk, akkor ő is csinálta a kis dolgait, pedig szeretem érezni, ha valakinek fontos vagyok, nem csak szeretkezés előtt természetesen. Elmondtam neki, hogy ez nekem nagyon fontos. Nem egyszer, legalább 3 kiborulásom volt, hogy úgyérzem én így nem tudok mellette maradni, hisz sokkal inkább érzem magam egy barátnak, akivel néha összefekszik, mint a párjának, akit elvileg szeret. Nagy nehezen megértette, és bár tudom hogy lélekben nem sokat változott, de azóta sokkal többször odajön és átölel, vagy megcsókol, még ha éppen nem is egymással foglalkozunk. Próbáld neki kifejteni hogy mire van szükséged, egy próbát megér. Aztán ha úgy látod nem hajlandó ennyit sem változni, akkor keress magadnak egy romantikusabb alakot! 19/L
2009. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, fiatal vagy és bölcs.
2009. okt. 12. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is még csak 22 vagyok, de 8 éve vagyok a férjemmel, 5 éve élünk együtt, és nálunk az elején szép és jó volt minden, az utóbbi fél évben változott meg.

Mondja, hogy szeret, puszit is kapok, de a szex abból áll, hogy ő "végez" és onnantól semmi.

Szóval úgy érzem lassan vége lesz.

Nem vagy még te sem olyan idős, hogy ne találhatnál magadnak jobbat.

Ha már most nem érzed a törődését, jobb lépni, mint évekig várni, hogy majdcsak változik.

2009. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem még vannak ilyen pasik, az egyik éppen most írja a választ.

Én nagyon igénylem mind a lelki, mind a testi kontaktust, az ölelést, a mosolyt, a tekintetek egymásba fonódását.

Szeretem megfogni a PÁROM kezét, el sem tudnám képzelni, hogy séta közben ezt meg ne tegyem.

Ha nincs más lehetőségem, csak Rá mosolygok, és érzem a tekintetéből, hogy szeret.

Még leveleket is szoktam írni, szerelmeseket.

Szükségem van arra, hogy ne csak szóban, ha nem ilyen formában is átadjam az érzéseimet.

Szerintem ha ezek nincsenek meg egy kapcsolatban, akkor nem érdemes sokat várni tőle.

Úgy gondolom a szeretet, és a kötődés bármely percben érezhető, ha igaz szívvel éljük meg.

2009. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Irígylem a PÁRODAT, hol vagytok TI ROMANTIKUS férfiak!
2009. okt. 12. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bár joval fiatalabb vagyok,ezért saját tapasztalat nincs,párom is csak 24,állandoan bujik,ölelget,akár utcán,akár itthon,és sokkal többet mint mikor megismerkedtünk,pedig annak lassan 3 éve


amit viszont fel tudok hozni példának

anyám 27 volt mikor összejöttek mostohafaterommal 8ennek 11 éve)...arcrapuszin kivül sose láttam tőlük többet,se kézenfogva menni,semmi...lett egy öcsém,ő már 8 éves...anyámnak meg pár éve van más pasija is,öcsém meg a pénz miatt nem válnak el...anyám igényli a szeretetet...

(bár nem értem minek ment hozzá ha már az elején se kapta meg)

és abba gondolj bele,te se leszel fiatalabb

22/L

2009. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem itt leginkább a korral lesz a probléma.

egy 50 éves férfi már nemegészen így működik, mint egy 30 éves pl. egy 50 éves már nagyjából "kiélte" magát, és nem figyel ilyen "apróságokra" h főzés közben puszi. fiatalabb korában, mikor még lázba hozták ezek a dolgok, biztos kivette belőle a részét. de egy 50 éves férfi már kcisit más beállítottságú. és nemvalószínű h megfog változni,

2009. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, én is elég fiatal vagyok, de én is igénylem ezt, hogy összebújni, napközben is érezni ott van a másik. Meg szex után is odafigyelek a partneremre, pedig volt, hogy már gyakorlatilag a szex után úgy elfáradtam, hogy majd elájultam, mégis igyekeztem odafigyelni, foglalkozni vele. Ez emberfüggő, meg hogy mennyire figyelmes valaki. 21/F
2009. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!