Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Mi ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Mi ennek az oka? Mi itt a baj? Mit érzek én valójában?

Figyelt kérdés
Van 1lány, jártam vele tavaly, amég bizonytalnvolt a helyzet addig szerelmes voltam,de utána elmúlt, és 8-9hónapig csak smároltunk, de abba volt érzelem,de nem jártunk. Összejött 1havromml, de megcsalta velem, jártunk 1hetet, és hiába próbáltam nem tudtam úgyanúgy beleszeretni,szeretem de nem szerelemből. Tegnap szakítottam vele, és ő elkezdett sírni,én azt hittem h. neis szeret engem, h. sak úgy jó neki velem, nem tudtam h. ennyire fáj neki. Ez 1 buliba volt és féltem h. vmi kárt tesz magába, engem akkor felpofozott,mert ínomba nevettem, és utána végig vele voltam, és fájt h. így kellett látnom..de ezaz ésszerű,mert még fiatalok vagyunk ő16én 18,és tudom h. nagyon bánni fogom. Utána amikor megnyugodott, elkezdtem simogatni,és nagyon kívántam, de ő nem hagyta, és nekem ez tetett, és egyre jobban érdekelt..nem tudommért van ez,mert ha megadja magát akkor nem érdekel,de ha harcolni kell érte akkor érdekel. Utána még csókolóztunk..és jó vele, de nem érem ezt az érzést..Mert próbáltam mindent,de nem volt olyan mint régen..
2008. jún. 22. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az életbe a csalódálok is beletartoznak, és ezt annak a lánynak is túlkell sajnos élnie. Te a vonzódást szerintem azért érezhetted, amikor nemhagyta magát, mert megközelíthetettlen. Ez mindenkiben bennevan egy kicsit. A kikötözős sex is azért izgató sokmindenkinek, mert akkor kiszolgáltattott sok ember, és "magáévá" teheti. Szerintem szép csendben váljatok el, ha tényleg nemérzel semmit. Beszéljétek meg, hogy nem éri meg egy érzelmek nélküli kapcsolat.
2008. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!