Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vízöntő férfiakról mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízöntő férfiakról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok. Összeillünk egy vízöntővel? Nagyon szeretem, és tudni szeretném, mikkel kell szembenéznem közös életünk során.

2013. jún. 18. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Apukám és a bátyám is vízöntő. Mindketten hűségesek és megbízhatóak, és persze nagyon konfliktuskerülőek. Szerintem nagyon jó párnak a vízöntő férfi.
2013. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha hasonló értelmi szinten vagytok, akkor lehet belőle valami. Egyébként érdekes, hogy ilyesmire alapozol, akár csak érdekességként is. Nem is tudtad, hogy mikor született, de azt már igen, hogy vele akarod leélni az életedet. Mély ismeretség lehetett és megalapozott gondolat...

Egyébként millió oldal van, ahol kivesézik, hogy ki kivel illik össze a "csillagok szerint".

2013. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!