Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik közt valaha nagy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közt valaha nagy szerelem volt örökre marad köztük vonzódás és ragyogónak látják a másikat?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kialakulóban van a dolog. Nagyjából 2 éve szakított már azzal a lánnyal akivel nagyon szerették egymást. 3 évig voltak együtt és azért szakítottak, mert nem volt elég idejük egymásra. A lánynak már van egy fél éves kapcsolata a srácnak is volt rövidebb meg kalandok is. Barátok maradtak és mikor egymásra néznek nagy csillogó szemekkel teszik. Ez vonzódás lehet vagy még szerethetik egymást? Mert végülis nem azért szakítottak, mert kihűlt volna a szerelem. Nem tudom mit tegyek és merjek e jobban belemélyedni a sráccal. Második lehetek csak az életében? 22L
2013. jún. 15. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

második sőt, lehet hogy 3., 4. vagy 5.

keress olyat, aki csak rád néz csillogó szemekkel és nem barátkozik exekkel mert csak pofiraesés lesz a vége

nem akarok ilyen negatív lenni de csak ezt látom magamnál is másoknál is

igen, lehet hogy nem utálták egymást

én speciel szakítás után még 4 évig szerettem egy palit, simán van ilyen

ne várj csodát, kezdj valaki mással, aztán ha nem stimmel vele és közben ez a srác elfelejti a csillogó szemű exikét, akkor talán egy próbát megér, de addig kuka

2013. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszeld meg. Egyebkent ha igazan szerettek volna egymast talatak volna lehetoseget tobb talalkozasra is. Szerintem az igazi szerelem soha nem mulik el, de az ovek nemmaz volt. Az a szemcsillogas.. haaat.. 3 ev az azert 3ev es gondolom sok dolgot eltek at egyutt, ami megint csak elmeny, es azert emlekezni fognak ra.
2013. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt vele beszéld meg, amúgy egyénfüggő,

barátok maradtak? ez mit takar, mennyit beszélgetnek, stb. így nem lehet tudni, nem volt elég idejük egymásra? melyik akart több időt tölteni a másikkal?

amúgy ennyi idősen ezt tudnod kell, mástól hiába kérdezed, minden körülményt Te tudsz és érzékelsz N

2013. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vele kell megbeszélnem, de nagyon friss a dolog és nem akarok rögtön az elején behisztizni, féltékenykedni mikor lehet, hogy alaptalan. Egy a baráti körük, ezért találkoznak és beszélgetnek.
2013. jún. 15. 23:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Közösen egyeztek meg a szakításkor. A srácnak nem volt elég ideje és mindkettő rossznak látta így.
2013. jún. 15. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem hisztizes, ha ennyire csillognak a szemeik akkor nyilvan mas is eszre vette mar, mellesleg azzal hogy rakerdezel semmimrosszat nem teszel, es a reaciojabol mar egybol kisul hogy mi is a helyzet. Egyebkent ha adhatok egy tanacsot,ne nagyon legyel feltekeny.. akit lehet ugyis visznek, aki szeret pedig veled marad.!;)
2013. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!