Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy hagyja ott a palit, akivel nemrég jött össze?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel egész jóban vagyok. Nemrég jött össze egy fiúval, aki őt teljes mértékig kihasználja, nem akarom részletezni, higgyétek el, hogy így van. Csak egy hónapja járnak, de a barátnőm fülig szerelmes és semmit nem vesz észre az egészből...úgy érzem kötelességem őt figyelmeztetni, de nem tudom, hogyan tegyem. Attól félek, hogy megharagszik rám amiért ilyeneket mondok és nem fogja komolyan venni a dolgot. Mivel "igazoljam", hogy igazam van? Van valami recept arra, hogy hogyan kell úgy beszélni, hogy higgyem nekem és én meggyőzzem?

A baj még az, hogy annyira nem vagyunk szoros barátok...és nekem még nem volt párkapcsolatom, tehát nem lennék valami hiteles...



2013. jún. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ebbe jobb nem belefolyni. Ugyanis nem fog hinni neked ha tényleg szerelmes, mert úgy érzi, hogy ő ismeri jobban a pasit.
2013. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki így simán, ész érveket és tényeket felmutatva, de mivel nem vagytok szoros kapcsolatban és fülig szerelmes nem hiszem hogy hallgatni fog rád.
2013. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől félek...az is baj, hogy ő olyan közegben nőtt fel, meg a szorosabb baráti köre is, hogy ők lehet, hogy ezt tartják normálisnak...ezalatt azt értem, hogy "örülj, hogy van valakid, nem érsz semmit, és olyan nincs, hogy becsület meg tisztesség, jó ez így, ahogy van, az a normális, ha valaki önző és kihasznál"....Arra is gondoltam, hogy valamelyikőjüket meggyőzöm, h beszéljen vele, de ez is reménytelen.
2013. jún. 13. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
ha segíteni akarsz neki, csak annyit mondj neki, hogy "azért légy óvatos". mást nem tudsz csinálni.
2013. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!