Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljük túl a távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljük túl a távkapcsolatot? Van egyáltalán értelme? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást és elég mély a kapcsolatunk. Több nagyobb vitánk is volt, de soha nem tudtunk elválni egymástól. Már az elejétől fogva éreztük, hogy ez a kapcsolat más, mint az eddigiek. Eddig naponta többször is találkoztunk, egy kollégiumban laktunk. Most viszont egyetemre megyünk egyikünk Pestre másikunk Pécsre. Nem túl valószínű, hogy minden hétvégén találkozunk. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy nem lehetünk együtt... Tehát szeptembertől kellene valami megoldás, távkapcsolat vagy szakítás... Leginkább egyik sem. Hogy lehet túl élni egy távkapcsolatot, kb. négy évig.. ez nagyon lehetetlen? Valami tipp? Hasonló cipőben járok véleményét várom! Köszi

L/19



2013. jún. 11. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lassan 3 éve vagyunk távkapcsolatban,és szinte minden hétvégén találkozunk, de igy is vannak mélypontok. Söt volt,h egyikünk másikunk bedobta a törülközöt, de nem tudtunk megválni egymástól.

Bár, ti nem vagytok hozzászokva a táv-hoz, de túlélhetö ha szeretitek egymást. De erre nektek kell majd rájönni:)

26/l

2013. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos rám is ez fog várni, de az én barátom valószínű utánam fog jönni miután végez (évvesztesként alattam jár). Viszont az az egy év nekem lehet, hogy hosszú idő lesz nélküle. Ráadásul fiatal vagyok és mindig szerettem bulizni, szórakozni, másokkal. De nem kell félreérteni: nem arra vágyok h szétbszassam magam, de ha esetleg találkoznék egy fiúval, akivel nagyon jól kijövök és elvagyunk, félek, nem lennék elég erős a 200 kmre lévő pasimra nézve... :(
2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

19 vagy. Ha együtt maradtok, és összeházasodtok, akkor is 60-70% eséllyel mentek szét. A távkapcsolat csak nagyon optimális esetben lehet végigvinni, de a szakítás rosszabb így azt nem javaslom. Marad a skype és a hétvége.

30F

2013. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz az én helyzetem kicsit más, de mi 10 hónapig éltünk távkapcsolatban (280km-re) a barátommal mielőtt összeköltöztünk... Remélem ti is kibírjátok, de sz biztos, hogy ehhez két határozott ember kell, akik nagyon szeretikmegymást.


23f meleg

2013. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!