Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig ismerem a barátom merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig ismerem a barátom merjek vele összeköltözni?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja vagyunk együtt. Totál oda vagyok érte, szerintem Ő is elég sokmindent érez irántem (pozitívat :) )

Én 23 vagyok Ő pár évvel idősebb. Olyan munkálya van ami miatt ki kell mennie nyárra németországba.. Azt szeretné, hogy menjek vele. Na itt jön a bibi - Én nem tudok németül, valamit kellene kint dolgozni - így elég nehéz, kicsit félek ennyi együtt töltött időtől is.. Ha nem lesz munkám - nem szeretném hogy Ő tartson el amíg kint vagyunk.. De viszont nagyon szívesen mennék vel , lennék vele..

Kissé pánikolok - pár nap mlva mennénk.. :(

Vélemények?



2013. jún. 8. 22:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon jólesnek ezek a válaszok.

Igen mondtam neki beszéltünk is róla - csak tényleg ahogy mondod pánikolok - most már kezd is kitisztulni miért

Csak is a munka miatt - hogy mi lesz ha nem lesz...

Ő támogat mindenben, megjegyzem Ő az első ember akinél ilyet érzek - támogatást

Csak egyszerűen ez az érzés, hogy nem akarom, hogy rá kelljen támazkodnom vagy hogy túlzottan függjek tőle :S

2013. jún. 8. 23:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt meg lehet érteni, én sem szeretnék Tőle függeni, ilyen téren, s próbálnék munkát találni, ha tudsz angolul akkor nem lehet gond. Csak ne vidd túlzásba a pánikolást! Próbálj ne erre koncentrálni.:)
2013. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem menjél ki nyugodtan. mosogatni német nélkül is lehet :) és kint jóval több pénzt kapsz
2013. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:
Jó, de ha kimész, és nem találsz munkát, akkor mégis mit csinálsz reggeltől estig?
2013. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha tényleg hetek alatt sem találok semmit és még kilátás sincs - akkor még mindyg haza tudok jonni...
2013. jún. 11. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!