Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak szépek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak szépek és ápoltak a fogai, csak egy kicsit csálék, az nagy baj?

Figyelt kérdés
Ápolt meg nem sárga, csak nem az a tipikus egyenes fogsor. Az nagy baj? Kizáró ok?

2013. jún. 7. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
engem nem zavar :D
2013. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most kicsit megkönnyebültem! :)
2013. jún. 7. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem :D erre való a fogszabi. Nekem éjjeli van 12 órás és nagyon sokat segített :))
2013. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Kislány a párválasztás nem olyan mint a lóvásárlás.1 kis hiba és megy a vágóhídra...
2013. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem egyenes és kicsit még ki is áll xDD na azért enm nagyon,de igyekszem nem nyitott szájjal vihorászni-bár ez amúgy sem jellemző rám:D

Elég sok pasinak tetszem és még senki sem említette,hogy zavarná.Tény,hogy nem szépek,de ha egyébként adsz magadra ,nem hiszem,hogy ez annyira befolyásoló tényező lenne.

2013. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lány vagyok, de egyszerűen nem tehetek róla, de nekem nem tetszik, ha valakinek csálék a fogai. Nem tudom elképzelni, hogy egy olyan pasival csókolózzak. Persze az ember nem úgy választ párt, hogy ha nem 175 cm hanem csak 174 akkor már nem kell. Szerintem a legtöbb embert nem zavarja, nyugi. Egyébként meg inkább legyen csálé és ápolt, mint alakra tökéletes fogsor sárgán, lepedékesen, rossz lehelettel.
2013. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beleférhet. de tudod, a szerelem nem ismer határokat:)
2013. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogaim kissé előreállnak és 5 perc szünet van közöttük, mégis több pasinak tetszek, mint egy hibátlan fogsorú lány:)
2013. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!