Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik nap úgy ébredtem, h ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap úgy ébredtem, h ez meg mit keres mellettem, hogy voltam ilyen hülye, hogy egy ilyen emberrel összejöttem? Volt veletek így? 35F

Figyelt kérdés
Azóta undorral nézek rá, nem tudok hozzáérni, attól is undorodok hogy a testére nézzek.Ez mitől lehet?

2013. jún. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább én kérdezném, hogy mitől lehet?
2013. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Fogalmam sincs mitől lehet, de nem irigylem szegény nőt.
2013. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek egy folyamatnak kellene lenni, tehát valahol sok minden hiányzott, a kapcsolatért tenni kellett volna szinte napi szinten, gondold végig mi történt, rá fogsz jönni,

az emberek változnak, sajnálom hiszen egyikőtöknek sem jó így, változtatni kell, Neked könnyebb lesz, neki nagyon nehéz N

2013. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem egyik pillanatról a másikra történt, ahogy már írta is valaki, ez egy folyamat végkifejlete lehetett. Kevés az infó, de ha tényleg undorodsz még attól is, hogy ránézz, könnyen elképzelhető, hogy már nem lehet rendbe hozni. Ha egy kapcsolat már idáig jutott és esély sincs a megmentésére, lehet, az egyetlen lehetőség, hogy tovább léptek egymás nélkül. Te érzed, mennyire menthetetlen a helyzet.


A másik kérdésedre: volt már hasonló érzésem, de még egész fiatal koromban, mikor még amúgy sem voltak igazán komoly kapcsolataim. Komoly kapcsolatban soha.

34/N

2013. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The Other ***** válasza:
Nem lehet, hogy tegnap este olyan részeg voltál, hogy véletlenül a disznóólba feküdtél be egy koca mellé?
2013. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös nyomok egy pacsit:)
2013. jún. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!