Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal vagyok megszűnik létezni a külvilág, csak én és ő vagyunk, legalábbis úgy érzem. Nem régóta vagyunk együtt, szóval aki lát minket biztos azt gondolja, hogy nagy a szerelem, mert úgy is viselkedünk. Nagyon jól érzem magam vele, amikor vele vagyok, úgy érzem, hogy szerelmes vagyok. De mikor nincsen velem, akkor el kezdek azon gondolkodni, hogy mit is érzek iránta, hogy vajon összeillünk-e, kételyek merülnek fel bennem, keresem a hibáit, bár nem nagyon tudok mondani. Ugyanakkor meg állandóan rágondolok, visszaemlékszem a történtekre, hiányzik, alig várom, hogy keressen és annyira rendesnek tartom meg helyesnek, imádom, hogy megtud nevettetni és azt ahogy bánik velem, hogy mindig próbál a kedvemben járni. Viszont megfordult már a fejemben, hogy lehet hogy ha más pasival lennék, lehet akkor is ugyanezt érezném. Azt tudom, hogy egyre jobban kötődöm hozzá és legutóbb már a szívem is hevesebben vert, amikor először megláttam.
2013. jún. 6. 15:10
 1/4 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Nem lehet, hogy az előző párkapcsolatod okozta fájdalmakat még nem heverted ki?
2013. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt? Amúgy rám jellemző, hogy mindig az kell, akit nem kaphatok meg....
2013. jún. 6. 15:38
 3/4 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben azért..:) Nem tudtam, hogy az előző barátom után most csak a szerelem életérzésébe vagyok szerelmes, vagy magába a srácba. Plusz a kételyek nekem is felmerültek, azt hittem, hogy ami az előző barátommal volt a probléma, azt ő is észreveszi, és ő is szakítani fog. Tudtam, hogy muszáj megbíznom benne, de rájöttem, hogy nem is benne kételkedtem, hanem saját magamban. Éreztem, hogy szeretem őt, de valahogy mégsem tudtam, hogy nem-e csak valakit keresek az exem után...
2013. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
A tanácsom az, hogyha szereted őt, akkor el ne engedd, mert én megtettem, és a mai napig sem tudom, hogy jól cselekedtem-e. Csak próbáld meg önmagadat erősíteni, és magadba feldolgozni a kételyeid. Persze ez csak az én történetem, tanulságom, igazából nem tudom, hogy veled mi a helyzet, hiszen nem ismerlek, csak annyit tudok, hogyha ilyen szintű szerelem alakult ki már rögtön köztetek, azt nem szabad hagyni elveszni.
2013. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!