Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnék a barátomnak önbizalmat?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk,komoly kapcsolat,távol lakik tőlem (Én Siófokon,ő Cegléden)így nem tudok átmenni hozzá hogy megvigasztaljam.Hónaponta 1-szer 2-szer látjuk egymást.Amikor velem van akkor mindig jó kedvű,és van önbizalma is,de amikor nincs velem,vagyis facebookon irogatunk,akkor sokszor van rossz kedve,mindig azt mondja magára hogy lusta,rossz,szemét,meg idegbeteg,pedig nem is!!Szerény,kedves,becsületes,szeret adni másoknak kedvességből ajándékot,komoly gondolkodású.Én is önbizalomhiányos vagyok,de én megpróbálok a barátom kedvéért jobban elfogadni magamat,és nem szidni magamat.Amikor itt van akkor mindig elmondom neki ezeket hogy én tényleg szeretem,nekem ő az igazi,nem rossz,és hogy tökéletes jó ember!!!Akkor mosolyogva azt mondja hogy jó,rendben.De úgy tűnik mégse érti meg!Hogyan segíthetnék neki? Én:17/L Ő:19/F

2013. jún. 6. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, pár órában elmondod neki, de ezzel kell beérnie 2-3 hétig. A magány nagy úr...
2013. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok az első barátnője,nekem is ő az első barátom.Nem cigizik,nem drogozik,alkoholt sem iszik,nem iylen "gettós" meg minden,nagyon érett.A családi háttere elég szomorú volt,egy oylan 3 éve már valamennyivel jobb.Ő nagyon becsületes,sose fog megcsalni és én sem őt,meg soha nem hagyjuk el egymást,lehet hülyeségnek veszitek de én úgy érzem hogy ezt el tudjuk érni.
2013. jún. 6. 07:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Utoljára május 31.-én jött,és 2.-án ment el.
2013. jún. 6. 07:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a személyes jelenléted is dob rajta valamit.

Próbáljatok meg többet együtt lenni.

Tudom,könnyű ezt mondani,de ha ez segít és te segíteni szeretnél,akkor logikus,nem?

2013. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívás, kifogtál egy lelkibeteg pasit. Majd észhez tér, vagy ráunsz, mert ezt hosszú távon hallgatni nem lehet.
2013. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, az ilyen sose fog megváltozni. Pesszimista és önmarcangoló tipus. Akármennyit dicséred talán lesz némi javulás a szavak szintjén de a tudatában a felszin alatt marad ilyen. Tapasztalat :(
2013. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vele vagy . Az lekileg nem a legjon ha hetikig csak fécen beszéltek egymásal mikőzbe vágyikrád .
2013. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen pasikkal hogy állandóan tutujgatni kell őket,és ez hosszabb távon fárasztó..A lányok többségének ezért lessz elegük a kedves fiúkból,és válasszák inkább a határozotabb inkább férfinak mondható himet..
2013. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!