Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom kiakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom kiakar menni Angliába.

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk, nagyon szeretem őt, ő is engem. Viszont teljesen más elképzeléseink vannak az életünkről... igaz, még fiatalok vagyunk (én 21, ő 24) de úgy érzem, ő az a férfi, akivel leakarom élni az életem. Olyan nehezen találtam rá, nagyon különleges srác, előtte még sosem volt senkim. Ő komolyan sportol, profi szinten, külföldön akarja építeni a karrierjét, az életét, ott képzeli el az egész jövőjét, már gyerekkora óta erről álmodozik. Viszont én nem akarok Angliába menni, nem tudnék ott élni, utálom azt a helyet. Én is külföldön gondolkodom, de más országban. Azt mondta, nem akar elhagyni, főleg nem ezért, távkapcsolatot meg egyikőnk sem tudná elviselni. Viszont nem tud választani. Sosem gondoltuk volna, hogy a jövőbeli életképünk fogja tönkretenni a kapcsolatunkat...
2013. jún. 4. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért utálod? Voltál ott egyáltalán?
2013. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen voltam, többször is... nem tetszik maga a hely, az emberek, időjárás... ismerőseim is csak panaszkodtak róla. És kérlek a kérdésre válaszolj.
2013. jún. 4. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy kimész vagy szakítotok, nincs 3. lehetőség. Itthon nincs valami nagy pénz a sportban, még az elsőosztályban sem.
2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted,menj ki vele Angliába.Nem a hely a lényeg,hanem,hogy együtt lesztek akkor.Ki tudja,lehet egy idő után neked is tetszeni fog,megszokod.
2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha szeret akkor nem megy ki. Ennyire egyszerű.
2013. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

láma madár:

de ha a kérdező meg szereti a barátját, akkor kimegy vele. ebből a szemszögből ez is egyszerű

2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És miért nem kerestek valami köztes megoldást?:) Máshova is mehetnétek külföldön. Viszont megmondom őszintén, hogyha ez nem felel meg(mármint az, hogy máshova mentek külföldön), akkor én kimennék a helyedben. Egy próbát megér..neki ez fontos és ki tudja?! A végén lehet meg is szeretnéd(vannak kint ismerőseim, akik az elején szintén nem repestek Angliától, de már teljesen megszokták és nem jönnének haza).
2013. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:


1. Szakítotok

2. Megpróbáljátok távkapcsolatban, de készüljetek fel, hogy nagyon ritkán fogjátok látni egymást és az is drága mulatság lesz. Ilyenkor a bizalmat fent tartani, kibírni a másik hiányát nagyon nehéz, kapcsolatot próbáló feladat.

3. Nem megy ki, és akkor

a, itt marad veled, nem lesz sok pénze, de úgy gondolja, érted megérte

b, nem lesz sok pénze, ami miatt stresszes lesz, el kezd téged hibáztatni, megromlik a kapcsolatotok


4. Kimész te vele, és akkor

a, tudtok spórolni, te pedig meg szokod a helyzetet, szintén happy end

b, tudtok ugyan spórolni, de boldogtalan leszel mellette, mert nem érzed kint jól magad, el kezded őt hibáztatni, megromlik a kapcsolatotok.


Mindenben van kockázat, de a négyesnél elmondhatod, megpróbáltad. Ha a négyes kimarad, megbánhatod, hogy meg sem próbáltad.


Na, hát ezek a lehetőségek.

2013. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnád,hogy kimész vele,ennyit megér a boldogságotok.
2013. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda Angliáért, de az egyik exemnek szintén ez volt a nagy álma, hogy Londonba költözzünk és ott kezdjük el a közös életünket. Habozás nélkül vele mentem volna, csak hát szétmentünk. Ha azzal lehetek, akit szeretek, akkor a szibériai tundrára is vele megyek. Ezt gondold át...
2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!