Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki gyakran annyira részeg, hogy nem tud magáról?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 16:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy lánynál ez gusztustalan, és mivel gyakran teszi ezt, akkor ennek a hátterében vmi okozója biztosan van.
2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
velem is előfordul, mégis van pasim:D nincs ebben semmi.. hadd igyak legalább, ha már nem k.rt végig a fél város..
2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ha annyira berúgsz, hogy magadról sem tudsz, miért vagy ilyen biztos benne?
2013. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem.

21/L

2013. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
dehogy járnék....ezek a lányok "boldog" alkalmi kapcsolatokban élnek, vagy rövidtávú kapcsolataik vannak, aztán pár év után magukba roskadnak és ürességet éreznek...
2013. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Minek kell magad ennyire leinni? Jó, nem álszenteskedek, én is voltam párszor kész ennyire, legutóbb másfél éve. Az a baj, ha ennyit iszom, elkezdek kötekedni mert azt hiszem Godmode-ban vagyok. Még szerencse, hogy ott vannak a haverok és lebeszélik a szerencsétlent arról, hogy laposra verjen engem, mert magamat úgysem tudom fékezni ilyenkor :D Nem is emlékszem másnap semmire. Kb életemben 3-4 alkalommal voltam ilyen kész, azért szoktam tudni magamról. Általában nem igen iszom többet néhány sörnél :D Nem voltam szimpatikus magamnak ebben az állapotban a hallottak alapján, szóval nem olyan jó dolog annyit inni. 26F
2013. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Járna a rosseb egy ilyen szerencsétlen pics@val... Kell a kutyának az ilyen.
2013. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem :D Lehet, azt sem tudná, ki vagyok mellette xD
2013. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy vannak akikből a pia kihozza a ribancot. Pasiból meg agressziv állatot csinálhat ki mit folyt el magában. Én részegen mindig smároltam valakivel. Ha volt párom, ha nem....szex viszont soha. De ettől még ribanc vagyok és szingli is mert kiderült a dolog a párom előtt.

Szóval soha többé piát!!

2013. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én igen, majd vigyáznék rá. :D
2013. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!