Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal aki szegény?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nekem nincs házam, autóm, szegények a szüleim...stb. Kellenék egy olyan fiúnak, aki nem gazdag, de azért van lakása pl? Vagy gazdagabb a családi háttere?

számít ez? (A házasság kötésnél is, nem lennék jó parti)

Fiúk nektek mennyire számít? (lányok is írhatnak!!)


2009. okt. 7. 17:57
1 2
 11/14 kolosszus22 ***** válasza:

Ha megtetszik egy lány és netalán megismerkedem vele, akkor nem azt kérdezgem tőle, hogy milyen a családi háttere, ha bejön és megfog akkor nem érdekel, hogy nem pénzesek. És mondom ezt úgy, hogy viszonylag jó anyagi körülmények között élő családból származom.

22/F

2009. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
oh, mi nagyon-nagyon szegények voltunk, mikor a férjem elvett. Azóta Apa csinált egy nagyon-nagyon jó üzletet, és "megszaladt a szekér". Segítenek minket a szüleim. (a párom nem bánta meg :D )
2009. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszomat miért 42%-ra értékeltétek:O?

Azért, mert szerintem nem számít, hogy egy lány aki tettszik(nekem, vagy bárkinek), milyen anyagi helyzetben van?És egy fiúnál sem számít szerintem., talán egy kicsivel többet, mert mégis úgy illik, hogy egy fiú hívjon meg egy lányt pl., de nem olyan nagy probléma az sem ha esetleg a fiú szegény.Normális embereknél szerintem ez nem befolyásol sokat.Megmondaná vki, hogy miért értékeltek ennyire le????Engem speciel nem érdekel, ha egy lány szegény, ha mellette aranyos és tisztességes.

2009. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok:-))))
2009. okt. 9. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!