Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány aki beleírta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki beleírta a teló számát a telefonomba úgy hogy nem tudtam, meg mindig észre veszi, ha le van vágva a hajam vagy ha új ruhám van mindig le "tökjó"-za! Bír engemet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted???? Naná!!!
2009. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért nem tegnap óta figyelhet... hetente te hányszor vágatsz hajat?
2009. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve figyelhet kb.
2009. okt. 6. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Bír tégedet! :D
2009. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy lány udvariasságból is kommentelheti az új hajat, meg az új ruhát (a lányok ált. többet foglalkoznak magukkal, ezért könnyebben észreveszik az ilyesmit egy srácon is), nade a beírt telefonszám az már több, mint egyértelmű, ne viccelj, ennél már csak akkor lehetne egyértelműbb, ha szerelmes levelet küldene. Hívd fel, hívd el randizni!
2009. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

teljesen beléd van esve!!:D

és neked bejön??:D

2009. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem - miért vártál rá egy évet?
2009. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen én is bírom, azért vártam, mert most állt össze kép!!

Köszi a válaszokat

2009. okt. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!