Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha valakinek 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha valakinek 17 évesen még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 11:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, habár én is gáznak tartottam anno. 18 évesen volt először pasim, és akkor csókolóztam először. Mindenki másképp érik, de azért járj nyitott szemmel, bulizz

és tuti lesz pasid.

2008. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz!Igaz nem járok hasonló cipőben de az egyik bnőm 27 éves és még egy pasija sem volt!
2008. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz...nem az a lényeg hogy hány évesen van először pasid,hanem hogy ha majd pasid lesz akkor szeresd őt:)nyugi,nem késtél le semmiről.
2008. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az a gáz, ha valaki csak azért jár egy fiúval/lánnyal, hogy elmondhassa magáról, hogy van/volt barátja. Ne hallgass a sok divatmajomra!
2008. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nem gáz!!Én is 17 vagyok,és egy ideig gáznak tartottam a dolgot, de rájöttem, hogy nem az!Ismerek olyat aki 25 éves és még nem volt pasija.Na az gáz, de ez nem.
2008. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Sztem az se gáz csak furcsa!Még mindig keresi az igazit!Különdben meg mindegy hogy van e vagy nincs barátod/bnőd lényeg ha lesz nagyon szeresd őt és megbizzatok egymásban!!
2008. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

eléggé gáz

nem gondolod hogy vmiből nagyonis kimaradsz?főleg fiúk..

fiúknak nincs csaja vagy nem vt még 17 évesen soha?gyahh az nagyon gáááz

tutira gáz hidd el nekem nagyon sokmindenről lemaradsz

a bnőis is mindig a szerelemről beszélnek a pasikukról meg ijenekről

te meg...pfff

2010. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

előző, elég hülye vagy, ha azt hiszed, csak azért kell valakivel járni, mert mindenki úgy tesz... nekem két hónapja nincs barátom, de tök jól megvagyok fiúk nélkül :D nem érzek magamban olyan késztetést, hogy az első helyes sráccal aki szembejön, összejöjjek. akkor most én is gáz vagyok?

15/L

2010. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Előző előtti vagyok:

Most kajak...egy értelmes ember azt mondaná nem gáz, de nem azért mondaná mert úgy gondolja hanem mert nyugtatni akar.

15 évesen nem gáz, de 17 évesen szerintem már legalább egyszer kipróbálhatnád magad egy kapcsolatban.

2010. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!