Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki dolog ha nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki dolog ha nálam fiatalabbak jönnek be?

Figyelt kérdés
Én vagyok 22 éves és általában olyan 17-18 évesekkel állok le és csak velük érzem jól magam párkapcsolatban.Sőt olyan is volt h 15-16 volt az illető.Ilyen h 24 éves pl eszembe sem jut és még csak nem is kéne úgy érzem.Pedofil lennék??
2008. jún. 19. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kicsit fura...
2008. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen barátnőm, és én úgy vettem észre, ez azért van, mert kevés az önbizalma, na meg imádja, hogy a fital fiúk körberajongják.

Petranova

2008. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány??? Mert ha fiú, akkor egyáltalán nem gáz, ha lány, akkor kicsit fura, de nem gáz! :) Az érzelmek a fontosak és nem az, hogy ki mit mond! Mert ugye akkor érezzük, hogy vmi gáz, ha azzal foglalkozunk, hogy valaki azt mondja:gáz! :) :D
2008. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:) csak lassan én is kezdem magam gázul érezni h huszonévessel le se állok:(
2008. jún. 19. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztosan lélekben fiatalabb vagy mint a valódi korod, ezért jobban érzed magad a fiatalabbakkal. Esetleg tudat alatt nem akarsz még komoly kapcsolatot vagy szereted a tanár néni szerepet.
2008. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én pont az ellentéted vagyok! Csak az idősebb paik jönnek be! Most 20 vok, a pasim 30! :D És soha nem tudtam úgy nézni a korombeliekre, mint férfiakra! :S

Ne foglalkozz,azzal, hogy ki, mit mond! Csak kettőtökkel törődj és azzal, hogy boldog légy és jól érezd megyed a bőrödben! :) Amúgy 14voltam, mikor összejöttünk a párommal....na ez durva volt! :) :P

2008. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, nekem is az olyan fiatalok tetszenek mint neked, szóval szerintem nem baj ez, ettől nem leszel pedofil, 14 év alattiak tetszenének akkor lennél az :)
2008. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és neked mért tetszenek??:)
2008. jún. 19. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszenek mert kevésbé férfiasak :) Meg jobban is kijövök velük mint az idősebbekkel akik mindig arról beszéltek hogy de jó lenne már egy saját ház, feleség, aztán gyerek is jöhet. Ez volt a 24-30 korosztály. Elég is volt belőlük, nekem még korai, még magamat is gyereknek érzem néha :)
2008. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tök jó:)megtaláltam a rokonlelkem:P
2008. jún. 19. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!